سال 2020 برای نایک ایر مکس 90 به عنوان سی امین سالگرد تولید کفش یک سال خاص بوده است. اکنون 30 سال است که به این کفش ورزشی ده ها ده رنگی داده شده است و به نظر نمی رسد هرگز قدیمی شود. برای جشن تولد کفش ، نایک با تعداد زیادی از رنگ های جدید پیش بینی کرد و در عین حال برخی از آثار کلاسیک را نیز به بازار آورد. فقط چند هفته مانده به زمستان ، نایک هنوز مدل های جدید زیادی را در آستین خود دارد و آخرین مدل آنها “آبی منجمد” زیبا است که در زیر یافت می شود.

همانطور که در تصاویر رسمی زیر مشاهده می کنید ، کفش دارای پایه چرمی و مش بیشتر خاکستری است ، در حالی که کف میانی آن سفید است. از آنجا ، ما برخی از Frozen Blue را در قسمت پاشنه پشتی ، زیره و حتی مارک Nike Air روی زبان داریم. این عناصر گرد هم می آیند و یک راه رنگی ایجاد می کنند که یادآور سرزمین عجایب زمستانی است.

تاریخ انتشار اینها هنوز ناشناخته است ، هرچند انتظار می رود که در مراحل اولیه سال 2021 با قیمت 130 دلار کاهش یابد. نظرات شما در مورد این Air Max 90 جدید را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید. همچنین ، برای دریافت اخبار بیشتر از دنیای کفش کتانی با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که این خبر را برای شما به ارمغان می آوریم.

نایک ایر مکس 90
تصویر از طریق نایک
نایک ایر مکس 90
تصویر از طریق نایک
نایک ایر مکس 90
تصویر از طریق نایک
نایک ایر مکس 90
تصویر از طریق نایک