به زودی “لیموناد توت فرنگی” Nike Air Max 1: عکسها

بیش از 30 سال پیش ، Tinker Hatfield با طراحی Nike Air Max 1 طراحی شد ، که به انقلابی در دنیای کفش های ورزشی کمک کرد. این اولین کفش نایک بود که واحد Air Max را به چشم می آورد ، و این جزئیات کوچک در پایان باعث ایجاد جهانی از تفاوت شد زیرا طرفداران بلافاصله به سمت این مدل خاص رفتند. در طول سالها ، شاهد رنگ آمیزی های جدیدی از این شبح بوده ایم و در سال 2020 ، نایک به نوآوری خود ادامه می دهد و طرفداران بیشتری را از آن هیجان زده می کند.

جدیدترین Nike Air Max 1 که مورد تمسخر قرار گرفته این “توت فرنگی” است. مدل لیموناد “Lemonade” از سال 2006 براساس رنگی “Lemonade” ساخته شده است. همانطور که از عکس های رسمی زیر می بینید ، کفش دارای یک قسمت بالای صورتی است که در قسمت جلوی آن کلمه “Air” نوشته شده است. ما همچنین بندهای زرد رنگی را به مخلوط انداخته ایم تا به زیبایی کفش برای نقوش لیموناد توت فرنگی کمک کنند. اگر شما به یک Air Max 1 با زیبایی منحصر به فرد و پر جنب و جوش نیاز دارید ، مطمئناً این کفش ها برای شما مناسب است.

تاریخ انتشار اینها هنوز مشخص نشده است ، بنابراین ما مراقب هرگونه به روزرسانی باشید حتماً آنها را برای شما به ارمغان می آورد.

 Air Max 1
تصویر از طریق Nike
Air Max 1
تصویر از طریق نایک

 Air Max 1
تصویر از طریق Nike < / h6> 888011000110 8888 ccda04b66c67aeb8daf7f8c44.jpg “/>
Nike Air Max 1 رنگ و بویی جدید و پرتحرک پیدا می کند.
https://www.hotnewhiphop.com/nike-air-max-1-strawberry-lemonade-coming- بزودی-عکس-خبر .120135.html

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>