Nike Air Max 1 “Magma Orange” به زودی: عکس های رسمی

Tinker Hatfield یکی از معروف ترین طراحان کفش های کتانی در تمام دوران ها و به همین دلیل بسیار خوب است. او مردی است که در پشت بزرگترین کفش های کتانی ساخته شده است ، از جمله Air Jordan های متعدد و Nike Air Max 1 نمادین که اولین بار در سال 1986 معرفی شد. آنچه باعث این کفش ورزشی شد ، واقعیت این بود که اولین کفش ورزشی Air Max بود دارای یک واحد Air Max قابل مشاهده در پاشنه است. هیچ کس فکر نمی کرد که این واحد قابل مشاهده باشد ایده خوبی است ، اگرچه هتفیلد چشم انداز خوبی داشت و به موفقیت چشمگیری دست یافت. این کفش به خاطر بالاترین چرم سفید ، روکش های جیر خاکستری و برجسته های نارنجی معروف بود. به طور کلی ، این یکی از رنگهای تمیز Nike Air Max 1 است که همه افراد دزدکی حرکت می توانند از آن قدردانی کنند و این واقعیت که همچنان به عقب بازمی گردد ، گواه این موضوع است.

طرفداران کفش ورزشی قادر به جمع کردن هستند یک جفت به قیمت 140 دلار از نوزدهم نوامبر ، که دقیقاً دو هفته دیگر است ، جمع کنید. همچنان که اخبار بیشتری از دنیای کفش کتانی به شما می دهیم ، آن را در HNHH قفل نگه دارید.

 Nike Air Max 1
تصویر از طریق Nike < / h6>

 Nike Air Max 1
تصویر از طریق Nike
 Nike Air Max
تصویر از طریق نایک

 Nike Air Max 1
تصویر از طریق Nike

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>