حتی اگر شما یک آدم دزدکی دزدکی نیستید ، احتمالاً به خوبی میراث Nike Air Force 1 Low را می دانید. این کفش به راحتی یکی از محبوب ترین کفش ها در کل کره زمین است و هر زمان که وارد یک فروشگاه کفش کتانی می شوید ، می توانید مطمئن باشید که یک جفت کاملا سفید یا کاملا سیاه Air Force 1 روی قفسه نشسته است. این یک کفش کلاسیک است و شما هرگز نمی توانید با اضافه کردن آن به مجموعه کفش های ورزشی اشتباه کنید.

طی سالهای گذشته ، نایک به روزرسانی های زیادی را برای Air Force 1 Low انجام داده است و اخیراً آنها مدلی را به نمایش گذاشته اند که پیچ و تاب منحصر به فردی به رنگ سفید سه گانه ارائه می دهد. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، نایک swoosh و پانل های جانبی با خطوط فلزی مشخص شده اند. این لوله های فلزی به نظر می رسد کفش از چارچوب مخصوص به خود برخوردار است ، که مطمئناً ظاهری جالب است که حتی پس از گذشت 40 سال نیز در نیروی هوایی 1 آزمایش نشده است.

در حال حاضر ، اینها تاریخ رسمی انتشار ندارند ، اگرچه انتظار می رود طی چند ماه آینده کاهش یابد ، بنابراین چشم های خود را در فروشگاه های کفش ورزشی محلی خود حفظ کنید. نظرات شما در مورد این به روزرسانی نیروی هوایی 1 را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Nike Air Force 1 Low
تصویر از طریق نایک
Nike Air Force 1 Low
تصویر از طریق نایک
Nike Air Force 1 Low
تصویر از طریق نایک