این یک روز عظیم برای نیکی میناژ است. در واقع ، آن را خراش دهید. این یک سال عظیم برای نیکی است.

خواننده رپ اولین فرزند خود را با همسرش کنت پتی به دنیا آورد و با سرعت گرفتن از موسیقی ، تمرکز خود را بر خانواده خود آغاز کرد. هنوز هم ، او بسیار فعال بوده و “What That Speed ​​Bout !؟” را منتشر کرده است. هفته گذشته با مایک ویل ماد-ایت و یانگ بوی هرگز دوباره شکستن.

Nicki در حالی که یکی از شدیدترین کانون های اصلی کره زمین را سرگرم می کند ، یک سالگرد بزرگ زندگی حرفه ای خود را جشن می گیرد زیرا امروز ده سال از اولین آلبوم استودیویی اش می گذرد جمعه صورتی منتشر شد. او یک کپسول تجاری را رها کرد و نسخه کامل آلبوم را به مناسبت گرامیداشت این مناسبت ، از جمله “انتقام رومن” به همراه لیل وین ، دوباره منتشر کرد.

علاوه بر این ، او همچنین اخبار شگفت انگیزی را با طرفداران خود به اشتراک گذاشت ، و نشان داد که سری جدید مستند شش قسمته جدید او به زودی به HBO Max خواهد آمد.

نیکی در اینستاگرام با به اشتراک گذاشتن ویدئویی برای اعلام سریال نوشت: “من بسیار سپاسگزارم و هیجان زده ام که امروز این خبر را با شما بچه ها به اشتراک می گذارم.” “من نمی توانم از داشتن #HBOMAX در هیجان بیشتر هیجان زده باشم تا به من کمک کند داستان خود را به این روش زیبا و به یاد ماندنی بازگو کنم. روشی که طرفداران من برای همیشه آن را دوست خواهند داشت. این سند در سطح بعدی است. من می توانم به شما قول دهم.”

طبق اعلامیه مطبوعاتی ، این مجموعه شش ساعته نیم ساعته توسط مایکل جان وارن کارگردانی می شود که با جی ز در محو شدن به سمت سیاهی. او همچنین در دو پروژه مستند دیگر با نیکی کار کرده است.


دیمیتریوس کامبوریس / گتی ایماژ

سارا اوبری ، رئیس محتوای اصلی HBO Max ، گفت: “نیکی میناژ یک هنرمند ، زن تاجر و مبتکر چند وجهی است.” “آوردن این پروژه برای HBO Max و دسترسی بی سابقه بینندگان ما به زندگی وی ، یک امتیاز است.”

همه ما نیکی میناژ را می شناسیم. اما اکنون وقت آن رسیده که برخی از ما بفهمیم که اونیکا تانیا مراج واقعاً کیست.

[via]