Nick Campbell Destroys – اخبار موسیقی

مستقل (برچسب)

31 اکتبر 2020 (منتشر شد)

30 دقیقه

در طی این همه گیری ، به دلیل ضرورت ، اکثر هنرمندان مجبور شده اند استودیوی سنتی را رها کنند و موسیقی خود را به طور جداگانه و در جایی که می توانند ، معمولاً در خانه ، ایجاد کنند. این زمان برای کاورها نیز بسیار مناسب بوده است. نوازندگان هر نوار این زمان را صرف اجرای آهنگهای مورد علاقه خود توسط شخص دیگری کرده اند. بعضی اوقات ، به این دلیل است که آهنگ خاصی به شیوه ای جدید به آنها ضربه زده است و آنها معتقدند که در این سال استثنایی موضوع جدیدی دارد. برای بسیاری از آنها ، ممکن است خرابی در واقع مزیتی برای خلاقیت نباشد که ممکن است کسانی که موسیقی نمی آفرینند ، تصور کنند. بله ، بدون تورها و سایر حواس پرتی های اجتماعی زندگی ، زمان بیشتری برای نوشتن در اختیار ما قرار می گیرد اما الهام گرفتن از موسیقی زنده است و همچنین ، اضطراب و آشفتگی امسال می تواند یک سیاهچاله خلاق باشد.

به طور معمول ، اعلام یک EP جلد که عمدتا در اتاق خواب هنرمند ضبط شده است ، مفهوم وخیمی دارد. یکی از آنها یک کودک آشفته را با گیتار ارزان و میکروفن USB به تصویر می کشد که “Wonderwall” و “Good Riddance (Time of Your Life)” را با شور و شوق یک تخلیه اول صدا می کند. Nick Campbell Destroys اینجاست تا این مفهوم را از بین ببرد. نوازنده بیس استادانه و چابک مجموعه ای از سه اقتباس از جمله شماره های کلاسیک جاز از Coltrane و Art Blakely و همچنین آهنگی را که از نمایش مورد علاقه خود ، Rick and Morty برداشته شده است ، به صف کرده است. این هنرمند که با افرادی چون پامپلاموز ، ولففک و مگان ترنر همکاری داشته است ، وظیفه خود را به عهده گرفت تا در ساز دوم “Along Came Betty” تمام سازهای ذخیره شده برای طبل ها و آوازها و تارها را در آهنگ Rick and Morty خود بخواند. . EP حاصل شده یک تغییر شکل سه گانه از آهنگ های کلاسیک است که از جنجالی فضایی و جادویی وی برخوردار است. سفری خارق العاده از طریق یک سحابی تلفیقی جاز.

کل رکورد (نه فقط آهنگ پایانی) یک خیال پردازی ریک و مورتی است. صدای پس زمینه رادیویی مبهم با فراموشی تعدیل می شود تا ما را در این فرار از موسیقی جاز کند. سازگاری پل کلاسیک با مدرن است ، نمونه های نامنظم را برش می دهد و کلیدهای مست کننده ای را در اطراف باس فشرده باس فشرده کمپبل ایجاد می کند. طرفداران تندرکات در این سینسکیپ مدرن احساس می کنند که در خانه خود هستند. طبل رانندگی بی پروا و پیشرانه باس عمیق و مبهم “along Came Betty” مانند یک ژنگراوت زنجیر نشده. گیتار خارج از کیلتر و کلیدهای رنگی کراوات این سطح را فراتر از استراتوسفر بالا می برد ، جایی که یک شیپور شیدا با مضحک ما را به بقیه مریخ می رساند. سومین و آخرین قطعه ‘Goodbye Moonmen’ از مجموعه کارتونی محبوب یکدست در یک ویدیوی جدید اکنون ارائه شده است که بر روی یک قهرمان بسیار شبیه به شخصیت اپیزودی “Universe” تیم و اریک Wareheim و میم بعدی تمرکز دارد. این فضانورد در موشک بوم خود منفجر می شود تا شگفتی های دور در ویدئویی را پیدا کند که “امشب ، امشب” از Smashing Pumpkins (که خود از Le Voyage Dans la Lune (1902) مشتق شده است) را به ذهن متبادر می کند. خواننده مایکل مایو سرود صلح بین ستاره ای را فریب می دهد در حالی که کمپبل خطوط باس پیچیده و سازهای زهی Danika Penner را با ضربات آرزوی رویایی تعظیم می کند.

Lo-Fi Bass Music برای قرنطینه از یک موقعیت ناخوشایند بهترین بهره را می برد. در حبس شدن در داخل ، كمپل نه تنها برای تربیت خود بر روی ابزارهای ناآشنا برای تبدیل شدن به یك هنرمند خودپایدار سوق داده شد ، بلكه همچنین آرزوی داشتن دنیایی شگفت انگیز را فراتر از سیاره ما داشت كه از آنچه می توانیم تصور كنیم ، باوجود فعلی ما به طور معمول به كار خود ادامه داده است. آفت زمینی. این EP فرار درخشان به ستارگان است. منتظر یک EP از این بیس اسلینگر بسیار با استعداد باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>