کاخی لئونارد طی چند سال گذشته به رده های NBA صعود کرده و به یکی از بزرگترین بازیکنان لیگ تبدیل شده است. در نتیجه ، معاملات متعدد تاییدیه به راه او افتاده است و همین چند سال پیش ، او یک قرارداد بزرگ با New Balance امضا کرد که به دنبال راه اندازی مجدد خط بسکتبال خود بود. تاکنون ، این امر منجر به یک رابطه مثمر ثمر و همچنین یک کفش ورزشی امضا شده به نام New Balance Kawhi شده است. طی چند ماه گذشته بسیاری از رنگهای مختلف پیش بینی شده و اکنون مدل “کریسمس” در راه است.

همانطور که در تصاویر رسمی زیر می بینید ، این کفش از سایه های آبی زیبا که زیبایی زیبایی کریسمس را نشان می دهد ، پوشیده شده است. این کفش واقعاً به شما احساس می کند که برف و یخ را در سرتاسر پای خود قرار داده اید و به یک ظاهر منحصر به فرد منجر می شود. روی زبان ، یک جفت چنگال داریم که یک توپ بسکتبال را گرفته است و حیوان نشان داده شده در اینجا یک وان برف است. برای کسانی که نمی دانند ، Snow Wasset یک موجود برفی افسانه ای است که اتفاقاً مورد علاقه کاوهی است.

اینها قرار است از شنبه ، 11 دسامبر در Newbalance.com کاهش یابد ، بنابراین اگر قصد دارید یک جفت را تطبیق دهید ، اطمینان حاصل کنید که به موقع برای افت 10 صبح EST بیدار شوید. نظرات شما در مورد این موارد را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

تصویر از طریق New Balance
New Balance کاوهی
تصویر از طریق New Balance