تعجب آور بود که ماهها پیش کی بود بزرگ شدن هیپ هاپ ستاره مدینا مالینا در یک ویدیوی اینستاگرامی به NeNe Leakes انتقاد کرد. مدینا در دشمنی که مجری برنامه گفتگوی تلویزیونی با آن درگیر بود به دنبال دوست خود وندی ویلیامز بود زنان خانه دار واقعی آتلانتا ستاره ، و او را به اتهامات جالب علیه لیک. “چرا در مورد بخشی صحبت نمی كنید كه وقتی ما در یك كامیون بودیم ، اجازه می دادید فرانسوی ها تمام قاپ شما را لمس کنند؟” از مدینه پرسید. “درست است ، شما همه در زیر فرانسوی مونتانا بودید. یک زن کاملاً متاهل ، NeNe.”

در طول مصاحبه مجازی خود با واقعی، از NeNe س wasال شد که آیا شایعات در مورد فرار ادعایی با رپر صحت دارد؟ ننه شروع کرد: “بله عزیزم ، برای مونتانای فرانسوی پوست سبک ، عزیزم.” “نه از نوع من ، خوب؟ من فرانسه را دوست دارم ، او فوق العاده سرگرم کننده است ، او عشق زیادی به من نشان داده است ، اما او نوع من پسر نیست.” سپس ، NeNe به شوخی گفت: “بنابراین ، من فرصتی برای تقلب در Greg. Dang پیدا نکردم.” وی افزود: “همیشه شایعاتی در مورد انجام کاری از من وجود دارد … این شایعه درستی نیست.”

از NeNe س askedال شد که نظر Greg در مورد شنیدن موضوع ادعایی در مطبوعات چیست. NeNe گفت: “من فکر می کنم گرگ نوعی می داند. وقتی شما تا زمانی که من با Greg بوده ام با کسی بوده اید ، بیست و پنج سال ، شما همسر خود را می شناسید.” “شما می دانید که آنها چه خواهند کرد و چه نخواهند کرد. من مانند گرگ ، نوع او را می شناسم و فکر می کنم او من را می شناسد. بنابراین ، با شنیدن فرانسوی مونتانا ، فکر می کنم گرگ مانند” کودک ، خداحافظ “بود.”

NeNe در زیر رابطه خود را با Frech Montana انکار می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ONoRwjvS5F8