وقتی مشخص شد که NCAA در مسابقات بسکتبال مارس ادامه نخواهد یافت ، ورزشکاران و هواداران در سراسر آمریکای شمالی در مارس خرد شدند. هر سال ، این مسابقات به ستاره های جوان بسکتبال این فرصت را می دهد تا شکوه و عظمت NCAA را بدست آورند ، در حالی که طرفداران تیم های مورد علاقه خود را تشویق می کنند. متأسفانه ، به دلیل ویروس کرونا ، NCAA احساس می کرد که نمی توانند مسابقات را با خیال راحت ادامه دهند.

اکنون ، NCAA به دنبال راهی است تا مطمئن شود این مسابقات طبق برنامه ریزی انجام شده در سال 2021 ادامه خواهد یافت. در گزارش جدید امروز ، NCAA نشان داد که آنها واقعاً قصد دارند مسابقات را در زمان معمول مارس برگزار کنند ، اما این بار ، همه در یک شهر برگزار خواهد شد. NCAA درمورد ایندیاناپولیس به عنوان شهر میزبان تصمیم گرفته است و در حال حاضر ، آنها امیدوارند که یک حباب را بدست آورند ، درست مانند NBA که در اورلاندو آغاز شد.

NCAA

خیابانی لکا / گتی ایماژ

“دن گاویت ، معاون ارشد NCAA:” ما در چند ماه گذشته چیزهای زیادی از نظارت سایر رویدادهای موفق ورزشی آموخته ایم ، و مشخص شد كه مدیریت این مسابقات پیچیده در بسیاری از ایالت های مختلف با چالش های ارائه شده توسط همه گیر امكان پذیر نیست. ” رئیس بسکتبال ، در هر سی ان ان گفت.

باید دید آیا NCAA و ایندیاناپولیس می توانند در چنین تعهدی به توافق برسند یا خیر ، به خصوص که آنها باید میزبان 68 تیم باشند. صرف نظر از این ، این خبر خوبی برای طرفداران ورزش دانشگاهی و از همه مهمتر بازیکنان است.

[Via]