گزارش شده است که برادر Youngboy Never Broke Again Big B ، که به NBA Big B نیز معروف است ، آخر هفته در کنار یک مرد دیگر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. گزارش شده است که Big B پس از تیراندازی در وضعیت پایدار است. با این حال ، مرد دیگری که مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، هنگام ورود مرده بود.

بر اساس گزارش ها ، بیگ بی و یک مرد دیگر در یک پمپ بنزین باتون روژ پیدا شدند. گزارش شده است که این دو پس از اصابت گلوله در مکان دیگری در آنجا رها شدند.

هواداران نسبت به این خبر واکنش نشان می دهند و برخی تصور می كنند كه این موضوع مربوط به اظهارنظرهای Big B است كه پس از كشته شدن پادشاه فون انجام داده است.

همکار Youngboy Never Broke Again همچنین با Quando Rondo ، كه گفته می شود در مشاجره ای منجر به تیراندازی كینگ وون شده بود ، نزدیك است. بیگ بی به رسانه های اجتماعی رفت تا ویدئویی را که در حال فون پس از مرگ است ، بارگذاری کند و گفت: “شوخی با شما ، حالا که به شما رپ می شود ، مخالفت می کردید.”

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است شخصی که به Big B و شریک زندگی اش شلیک کرده ، مرده است. این مقدار تأیید نشده است.

خوشبختانه به نظر می رسد برادر یانگ بوی در این حمله زنده خواهد ماند.

در هفته های پس از تیراندازی فون ، خصوصاً در میان هم سن و سال های شیکاگو ، درام زیادی وجود داشته است. 600Breezy به تازگی جسارت Quando Rondo را برای لغو کنسرت ها و اجرای آهنگ جدید خود “End Of Story” ، که اشاره به مرگ رپ دارد ، جرات داده است. او در چند روز گذشته Quando را طعنه زده است.

ما شما را در این وضعیت در حال توسعه مطلع خواهیم کرد.

[via]