NBA YoungBoy و یایا میودر میزبان تمام آبی بچه دوش

عنصر

ماه ها شایعاتی مبنی بر اینکه دختر فلوید می ودر ، یایا می ودر ، منتظر اولین فرزند خود با خواننده رپ NBA YoungBoy بود ، شنیده می شد. این دختر 20 ساله وقت خود را برای تأیید این خبر صرف کرد و اخیراً اولین نگاهی به شکم در حال رشد کودک خود به اشتراک گذاشت. یانگ بوی و یایا فراز و نشیب هایی داشته اند و گرچه وضعیت رابطه آنها نامشخص است ، این زوج به زودی والدین می شوند گزارش شده است که NBA YoungBoy 21 ساله در حال حاضر پدر 5 فرزند توسط چندین زن است و به نظر می رسد یایا آخرین فرزند است. روز پنجشنبه (5 نوامبر) ، ویدئویی ظاهر شد که به نظر می رسید او در حال آمدن خود است و او در اینستاگرام به اشتراک می گذارد که آنها یک پسر دارند. در کل به رنگ آبی تزئین شده بود. یایا در حالی که برای عکس گرفتن عکس می گرفت و با عزیزانش بازی می کرد در اینستاگرام لایو بود و اگرچه در زمان تولد او به اشتراک گذاشته نشده است ، اما بسیاری تصور می کنند که این اتفاق دیرتر از این خواهد بود. NBA YoungBoy درمورد پسرش یا رابطه اش با یایا اظهارنظری نکرده است و مشخص نیست که آیا رپ به کودک دوش گرفته است.

یایا و NBA یانگ بوی نیز با مشکلات حقوقی روبرو هستند. او متهم است که مادر یکی دیگر از فرزندانش را با چاقو چاقو کرده است ، در حالی که وی ادعا می کند که در حمله اخیر دست داشته است. بررسی از چند takeaways در از دوش کودک خود را در زیر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>