در این مرحله ، هیچ یک از ما واقعاً نمی دانیم NBA Youngboy چه تعداد دختر دوست دختر یا مادر بچه دارد. حدس شما به خوبی حدس من است. اما با تمام جدیت گفته می شود که این خواننده رپ 21 ساله دارای چهار پسر ، یک دختر ، یک فرزند دیگر در راه با یایا می ودر و یک کودک غیر بیولوژیک است. مادر تازه متولد شده او ، Drea Symone ، فقط دخترش را در آخر هفته شکرگذاری به دنیا آورد.

مطمئن نیستم که شما یک تعداد را نگه داشته اید یا نه ، اما این در مجموع هفت کودک است. در 21 سالگی کمتر نیست.

اما من دور می شوم. تصاویر ویدئویی یانگ بوی با حضور هنوز ، زن جوان دیگری – که گمان می رود جدیدترین هوادار او باشد – به تازگی در فضای وب ظاهر شده است و طرفداران دقیقاً مانند آنچه انتظار دارید واکنش نشان می دهند: پیش بینی اینکه شایعه دوست دختر جدیدش ، جازلین ، فرزند بعدی او خواهد بود مامانتصاویر از طریق اتاق سایه اینستاگرام

سیمون عکسی از جدیدترین موارد اضافه شده یانگ بوی به خانواده را با یک عنوان دل انگیز به اشتراک گذاشت که نام کودک را فاش می کند. وی نوشت: “من روزهای پس از آن گرامی داشته ام … به راحتی می توان گفت كه قلب من كاملاً پر است! كدی كاپری.” شایعه شده است که این نام پس از حروف اولیه واقعی Youngboy ، KCG – که وی در انتهای پست خود پاراف کرد – برای Kentrell Gaulden منعکس می شود.