ما مطمئن نیستیم که NBA YoungBoy در این مرحله چند فرزند دارد ، اما گفته می شود که او از دیگری در لیست رو به رشد استقبال کرده است. گفته می شود که این جوان 21 ساله دارای 5 فرزند است – چهار پسر (که یکی از نظر بیولوژیکی فرزند وی نیست) و یک دختر – و گزارش شده است که زنی به نام Drea Symone ششمین فرزند خود را در تعطیلات شکرگذاری به دنیا آورد. او عکسی از دست نوزاد تازه متولد شده خود را در صفحه اینستاگرام خود بهمراه کپشن دوست داشتنی جایی که نام دختر بچه اش را فاش کرد ، به اشتراک گذاشت.

Drea Symone نوشت: “26 نوامبر 2020 ، در روز شکرگذاری ، دلیل 7.5 پوندی برای تشکر بیشتر به من داده شد.” “من روزهای پس از آن گرامی داشته ام … می توان گفت قلب من کاملاً پر است !! کودی کاپری.” او از NBA YoungBoy به عنوان پدر نام نبرد ، اما او هشتگی را ارائه داد که به همان اندازه پیشنهاد “#KCG” بود. اعتقاد بر این است که نام این نوزاد را برای مطابقت با YoungBoy گذاشته اند ، که نام اصلی او Kentrell Gaulden است.

در همین حال ، رپ در حال آماده شدن برای تولد یک کودک دیگر در ماه های آینده است زیرا یایا می ودر ، دختر 20 ساله فلوید می ودر ، نیز باردار است. یایا به تازگی صحنه هایی از حمام کودک خود را به اشتراک گذاشته است که در آن فاش کرد که او و یانگ بوی در انتظار پسر هستند. پست Drea Symone را در زیر بررسی کنید.