یک سال است که به استثنای نمایش های رانندگی که طی چند ماه گذشته برگزار شده ، نسبتاً بدون کنسرت بوده است. اما در جاهایی مانند هوستون دیده ایم که بیماری همه گیر ویروس کرونا ، علی رغم اینکه غیرمسئولانه است ، لزوماً مانع از رفتن به نمایش ها و مراجعه به هنرمند مورد علاقه خود نمی شود.


از طریق HNHH

شب گذشته ، NBA Youngboy و طرفدارانش ظاهراً شانس خود را برای یک نمایش پر بار در اورلاندو ، FL استفاده کردند. رپر صحنه ای را که در آن تعداد زیادی از بازدیدها را اجرا کرده است لمس کرد. به نظر نمی رسد بسیاری از فیلم هایی که ظاهر شده ماسک زده اند. وقتی خواننده رپ در کاتالوگ خود عمیقتر فرو رفت ، طرفداران به سمت جلوی صحنه که حتی یانگ بوی نیز هر روز بیشتر به جمعیت نزدیک می شد ، هجوم آوردند.

این اولین کنسرتی نیست که در جریان همه گیری برگزار می شود و همچنین یانگ بوی اولین خواننده رپ نیست که در میان تماشاگران پر برنامه اجرا می کند. همین چند هفته پیش ، پس از فیلم کنسرت وی ، لیل بیبی با شهردار هوستون خود را در آب داغ دید که مراجعان بی توجهی به اقدامات فاصله اجتماعی را نشان می دادند.

با نزدیک شدن به پایان سال ، فقط می توانیم پیش بینی کنیم که کنسرت ها به جلو حرکت می کنند. با این حال ، به نظر می رسد که واکسن برای پخش در اواخر سال 2021 آماده شود ، به نظر می رسد که کنسرت های زنده ممکن است در سال جدید دوباره اجرا شوند.