NBA یادداشتی در 158 صفحه منتشر کرده است که جزئیات تحریم های سختگیرانه ای را که لیگ برای فصل 21-2020 در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا اعمال خواهد کرد ، منتشر کرد.

NBA ، کوید -19VCG / گتی ایماژ

در این سند آمده است: “تخلفات پروتكل كه منجر به گسترش COVID-19 می شود و نیاز به تعدیل در برنامه بازی NBA دارد یا در غیر این صورت تیم دیگری تأثیر می گذارد ، تیم متخلف را مجازات های اضافی می کند.”

اخبار مربوط به الزامات سختگیرانه چند روز پس از 48 تست COVID-19 از بازیکنان در هنگام امتحانات مجدد برای آمادگی برای فصل آینده مثبت اعلام شد.

کارل-آنتونی تاونز ، ستاره تیمبرولوز اخیراً فاش کرد که هفت عضو خانواده خود را به دلیل ویروس کرونا از دست داده است: “من در هفت ماه گذشته تابوت های زیادی دیده ام. افراد زیادی دارم – در خانواده من و مادر من خانواده – مبتلا به COVID. من کسی هستم که هنوز به دنبال پاسخ هستم ، سعی می کنم چطور سلامتی آنها را حفظ کنم. این فقط مسئولیت زیادی با من دارد که خانواده ام را به خوبی آگاه کنم و تمام اقدامات لازم را برای زنده نگه داشتن آنها انجام دهم “

علی رغم تلاش برای آماده سازی ، لیگ اعتراف می کند که تصور این که مشکلی پیش نیاید ، آرزو است: “به احتمال زیاد برخی از کارکنان ، بازیکنان و سایر شرکت کنندگان در فصل 2020-21 با آزمایش مثبت یا قرارداد COVID -19 “

[Via]