NAV و ویزی قطره “اضطراری سونامی” لطفا Tracklist

عنصر

NAV و Wheezy قرار است نیمه شب سونامی اضطراری مخلوط جدید خود را منتشر کنند و پس از یک هفته عجیب و غریب ، قطعاً می توانیم از موسیقی جدید برای کمک به آرامش ما استفاده کنیم.

این دوتایی هنرمند و تهیه کننده هفته های متمادی است که پروژه جدید را تحریک کرده و سرانجام ، آنها لیست آهنگ دوازده آهنگ را به نمایش می گذارند تا ما را برای امشب آماده کنند.

ارسال جلد پشت و فهرست پیگیری در شبکه های اجتماعی ، NAV نوشت: “چه کسی اماده امشب برای سونامی اضطراری است!؟!؟ 12 احساس جدید برای شما بچه ها @ wezezy.”

با تهیه کنندگی Young Wheezy برخی از همكاران اصلی خود ، از جمله Young Thug و Gunna را برای نوار فیلم آورده است. Lil Keed و Lil Baby نیز در فهرست پروژه ها و همچنین Sahbabii ذکر شده اند.

همچنین مشخص شده است که مایک دین افسانه ای بر این پروژه تسلط داشته است ، که مطمئناً هیجان شنوایان را از شنیدن آن هیجان زده خواهد کرد.

سونامی اضطراری یکی از تنها انتشارات پر مخاطب برای امشب است مگر اینکه سورپرایزهایی در نظر گرفته شده باشد. Doe Boy همچنین در حال انتشار آلبومی است و برای تک آهنگ ها ، Youngboy Never Broke Again و Nicki Minaj ، 2 Chainz و Mulatto ، Swae Lee ، Tyga و Lil Mosey و چند هنرمند دیگر داریم.

آیا شما برای رسیدن از نوار مشترک جدید NAV و ویزی هیجان زده؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>