نیت رابینسون شنبه شب هنگام جنگ با جیک پل در یک مسابقه بوکس نمایشگاهی ، ضربه سختی به سرش وارد شد. از دست دادن رابینسون از نظر بسیاری بی رحمانه بود ، به خصوص هنگامی که شما در نظر بگیرید که او یک ورزشکار حرفه ای است و پاول یکی از منفورترین شخصیت های اینترنتی در کل جهان است. با وجود همه اینها ، رابینسون هنوز هم از هر اتفاقی که افتاده احساس قدردانی می کند ، زیرا بسیاری در این مدت سخت تلاش کرده اند تا از او حمایت کنند.

رابینسون روز یکشنبه با ورود به اینستاگرام ، خطی از فیلم را نقل کرد جمعه که در آن جان ویترسپون به یخ مکعب توصیه های دلگرم کننده ای در مورد ضربه خوردن و اینکه چرا ادامه جنگ مهم است می دهد.

رابینسون نقل کرد: “آن اسلحه را زمین بگذار ، مثل پدرت ناک اوت شوی”. “روح های بزرگ در طوفان های مبارزات و فصول رنج پرورش می یابند.”

در اوایل روز ، رابینسون همچنین عکس هایی را با برخی از هم تیمی های سابق خود در NBA منتشر کرد ، که در آنها نشان داد بسیاری از آنها پشتیبانی قاطع را انجام داده اند. در میان آن بازیکنان ، کسی نیست جز کوین گارنت.

“من باید از همه برادرانم برای حمایت تشکر کنم! تعداد زیادی از آنها برای نامگذاری وجود دارد ، و IG فقط به من اجازه می دهد 10 عکس انتخاب کنم … اما من همه شما را دیده ام. عظیم الجثه برای برادر من KG به خاطر حضور در آنجا فریاد می زند ، رابینسون نوشت: “و همه کسانی که شخصاً به من رسیده اند … مایک بیبی ، کارلوس آرویو ، بونزی ولز ، مالک رز ، همه کسانی که در این عکسها هستند و غیره”

در حالی که ستاره سابق NBA در این جنگ شکست خورده است ، مشخص است که بسیاری هنوز خوب یا بد در گوشه او هستند.