در حالی که برخی از رپرها تصمیم به برکناری پیشکسوتان بازی گرفته اند ، برخی دیگر زنده نگه داشتن سنت عظمت را بر عهده خود گرفته اند. برای Conway The Machine ، تایید رپرهای مورد علاقه او بسیار مهمتر از هر پلاک پلاتین است. و با علائم مشترک قابل توجهی از جمله Jay-Z ، Nas ، Eminem ، Raekwon و بسیاری دیگر ، کانوی پیش از این ثابت کرده است که در میان متن ترانه های معتبر بازی قرار دارد. و حالا ، هنگام حضور در NORE نوشیدنی شانزه ، این ماشین مشعل را به طور رسمی از یک افسانه Bonafide دریافت کرده است.

کانوی ماشین

جانی نونز / WireImage / گتی ایماژ

این جمله واقعی ، واقعی بودن را برای دهه ها ثابت نگه داشته است و تا امروز نیز ادامه دارد. در هنگام ملاقات ماشین با Nore ، Nas در واقع با تلفن تماس گرفت تا چند کلمه را به اشتراک بگذارد ، و باعث تبادل رایگان با از پادشاه به یک خدا رپر پس از دریافت عشق اصلی از Conway ، Nas با برخی از حالت های گفتاری چهره ، مورد احترام قرار گرفت و هیبت هنرمندانه The Machine را نشان داد. کانوی با به اشتراک گذاشتن این کلیپ در صفحه اینستاگرام خود ، گفت: “من یکی از جدیدترین کسانی هستم که OG ها با عبور مشعل از آن احساس راحتی می کنند.” “من! سلام پادشاهnas به من اعتماد کن من صدای کلی و واضح را شنیدم! s / o ni ** a.”

اگر از علاقه مندان غزل سرای گریسلدا هستید ، به بررسی اختصاصی Conway The Machine Has Ascended: From King To A God بپردازید.، جایی که او در مورد اهمیت سنت ادامه داد کانوی به طور خاص در مورد اضافه شدن خود به فهرست Shady Records صحبت کرد ، اهمیت احترام به افسانه های بازی را توضیح داد. وی اظهار داشت: “شما می خواهید لباس خود را بپوشید و به او نشان دهید این اشتباه نبوده است.” “شما فکرهایی را می دانید که ممکن است به عنوان یک خواننده رپ در ذهن شما باشد. می دانید ، در یک حلقه با یک خواننده رپ با کیفیت امینم ، کاردستی او هستید. این نوعی قلمرو جدید بود ، اما برای من عالی است.”

در این مرحله ، تعجب آور نیست که ببینیم Nas از کانوی چنین قدردانی می کند. او قبلاً کاملاً مورد حمایت قرار گرفته است ، با این جدیدترین کلیپ باعث واکنش های جشنی DJ Premier ، Royce Da 5’9 “و یک کاهش دو برابری از NORE شده است و مراقب اولین Shady Records آینده خود باشید. خدا اشتباه نکن تأیید شده است که در سال 2021 به مقصد می رسد.