او مردی با استعدادهای فراوان است ، از جمله اینکه به یک سگ آموزش می دهد تا چند جلوی تبلیغات به او بدهد. جوانان غم انگیز DMX به خوبی مستند شده اند زیرا نماد رپ آشکارا در مورد بی توجهی و سو abuse استفاده ای که از کودکی متحمل شده است صحبت کرده است. هنگامی که او نوجوان بود ، DMX عصرها در خیابان های یونکرز ، نیویورک آرام می رفت و اغلب از سگ های ولگرد که به دنبال عشق و دوستی بودند نیز مراقبت می کرد. ارتباط این خواننده رپ با بهترین دوست مرد در طول زندگی حرفه ای پارس اصلی او بوده است و Murda Mook اخیراً نبردی را بازگو کرده است که در آن DMX از دوست پشمالوی خود به عنوان مرد هیاهوی خود استفاده کرده است.

در یک قسمت از نوشیدنی شانزه، Murda Mook داستان را به اشتراک گذاشت. موک شروع کرد: “من می خواهم به تو یک داستان بدهم.” “DMX ، sh * t واقعی ، من DMX را تماشا كردم … او در اطراف هود ما زندگی می كرد … او سگهای خود را داشت. بنابراین ، او در گوشه ای می جنگد ، مراقب باش ، با همه n * ggas های اطراف خود می جنگی.” Murda Mook جعل جعل تحویل DMX خطی را در جایی که وی گفت ، “مراقب سگ من باشی ، ممکن است شما را گاز بگیرد

به گفته موک ، سگ بلافاصله پس از میله پارس کرد. “سگ غرغر کرد و مانند اوست ،” Chill ma، let me get ’em “.” The نوشیدنی شانزه خدمه در پایان داستان فوران کردند ، زیرا غیر قابل باور به نظر می رسد ، اما اگر کسی بتواند آن را بیرون بکشد ، Dark Man X خواهد بود. کلیپ زیر را ببینید.