در سال 2020 طوفانی برای تامار براکستون بوده است زیرا ستاره واقعیت نام خود را به عناوین جنجالی پیوست. اوایل امسال تامار پس از اینکه نامزد وقتش ، دیوید آدفسو ، وی را بیهوش کرد ، در بیمارستان بستری شد. گفته می شود که وی پس از مراجعه به بیمارستان اقدام به خودکشی کرده و وارد معالجه شده است و سپس خواننده گلایه های خود را از WeTV قبل از پایان روابطش با اتهامات مربوط به خشونت خانگی فاش کرد. علیرغم شکست ها ، تامار براستون همچنان به ادامه کار پروژه های خود از جمله راه اندازی پادکست تازه تاسیس خود ادامه می دهد ، در دست ساخت.

Mo'Nique ، Sidney Hicks ، Tamar Braxton ، Podcast ، در دست ساخت است
آلبرتو E. رودریگز / کارکنان / گتی ایماژ

روز چهارشنبه (18 نوامبر) مهمان تامار بازیگر برنده اسکار Mo’Nique بود و این دو در مورد “عشقی که برایش ارزش جنگیدن دارد” بحث کردند. در طول این چت ، Mo’Nique موضوع افرادی را که از او سوال می کردند در مورد اینکه شوهرش را “بابا” صدا می کند ، لمس کرد. Mo’Nique گفت: “او مرا بزرگ می کند. او هر آنچه پدرم نکرد را به من می دهد. و من وقتی بعضی اوقات به شما می گویم ممکن است خیلی خجالت آور باشد و فقط من و او در اتاق باشیم.”

“ببینید ، هیچ کس دیگری در اتاق نیست و او مجبور شده است برخی از چیزها را به من بگوید که تمار من را به زانو درآورده است.” “و سپس او مرا از عقب برمی دارد و می گوید ،” آیا چیزی که به شما می گویم درست نیست؟ ” و من می گویم ، “هرچه به من می گویی درست است ، اما در حال حاضر n * gga ، خود من ، من به تو احتیاج دارم که دور شوی زیرا دیوانه b * tch درون من آماده است تا چیزی بگوید” و لحظه را بهم بزنید. “

Mo’Nique اضافه کرد که او به زنان سیاه پوست توصیه می کند که وقتی صحبت از عشق می شود مراقب خود نباشند و اگرچه ممکن است ناراحت کننده باشد ، “وقتی پادشاه شدی ، او باید تو را برای ملکه شدن آماده کند.” به قسمت زیر گوش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=KEaCvsRBNaE