درگیری مداوم بین Mo’Nique و Tyler Perry همچنان ادامه دارد. این بازیگر برنده اسکار مدتهاست که گلایه های خود را با این فیلمساز ، اپرا وینفری و لی دانیلز پخش می کند. Mo’Nique ادعا کرده است که پری به قول خود برای گرفتن پول های بدهکارش برای بازی در نقش برنده جایزه در فیلم کارگردانی دانیلز 2009 عمل نکرد. گرانبها. او رابطه خود را با پری در پست اخیر اینستاگرام مطرح کرد ، جایی که وی ویل اسمیت و ژانت هوبرت را برجسته نشان داد که 27 سال بعد از بازی در نقش “خاله ویو” اصلی کنار هم نشستند. شاهزاده تازه هواي بل.

مو نیک به خاطر عذرخواهی اسمیت برای نحوه برخورد با هوبرت ، کف زد و به پری پیشنهاد داد که همین کار را با او انجام دهد. Mo’Nique نوشت: “کلاه از ویل اسمیت به خاطر عذرخواهی برای کاری که با جوانت هوبرتس (عمه زندگی همه) در دوران جوانی انجام داد.” “شاید تایلر پری ، كه در خلوت خود اعتراف كرده است كه اشتباه كرده است از این الگو پیروی كند و مردی باشد كه بتواند همانطور كه ​​قول داده در جمع عذرخواهی كند.”

این بازیگر زن اضافه کرد: “ما کمی بعد روی دروازه اپرا و شیرها کار خواهیم کرد.” سپس ، او پیامی را مستقیماً به پری نوشت. “PS Tyler You Award E! PEOPLES CHCICE AWARD Award به دلیل اینکه مردم برای کار شما قهرمان هستند ، برنده شدید. درمورد زنی به نام Mo’Nique حقیقت را بگویید که هیچ اشتباهی نکرده است و برای افرادی که سالها از حرفه شما حمایت می کردند قهرمان باشید .. .. زنان سیاه. لطفاً برای شنیدن TYLER PERRY تند بزنید و آن را با سخنان خود بگویید. “

باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا تایلر پری پاسخ می دهد یا خیر. پست Mo’Nique را در زیر بررسی کنید.