در اوایل این هفته ، یک کلیپ صوتی نگران کننده از یک لایو اینستاگرام باعث مکث عمومی شد. عشق و هیپ هاپ هالیوود ستاره های Max Lux و همسرش Brandi B با یکدیگر مشاجره شنیدند ، اما متأسفانه هیچ چیز دیده نمی شود زیرا صفحه سیاه بود. برندی به عنوان بانوی جوانی شناخته می شود که از او به عنوان پدرخوانده ویتنی هوستون یاد می شد و با خانواده نوروود ارتباط نزدیک دارد ، زیرا برندی و ری جی دوستان خوبی هستند. ماکس لوکس ، نام اصلی مارکوس بوید ، با چندین کار قابل توجه در صنعت از جمله ری جی ، مارکز هیوستون و لیل وین همکاری کرده است.

مکس در این کلیپ می گوید: “من الاغ دست و پا چلفتی مادربزرگ شما نیستم ، الاغ احمقی n * gga b * tch” “من به آن علاقه ندارم. B * tch ، f * ck you … شما هنوز آن را از طریق سر خود دریافت کرده اید؟ شما آن را از طریق سر خود دریافت کرده اید ، b * tch؟ من با برنامه شما نیستم.” در جای دیگر اضافه کرد ، “تو فکر می کنی می خواهی به من در برابر دنیا بی احترامی کنی ، برندی! این چیزی است که فکر می کنی؟! تو نیستی! تو نیستی.” بعداً او اظهار داشت ، “قبل از اینکه شما را بالا ببرم … [Tell] رونی من تو را ضرب و شتم ، b * tch. آه ، من می خواهم یک مورد خوب را برایت بفرستم. “

بلافاصله پس از شروع پخش صدا در شبکه های اجتماعی ، لوکس که 17 سال در کنار همسرش بود ، در اینستاگرام خود نوشت که از خانواده اش مراقبت می کند و به کسی صدمه ای نزده است. برندی نیز برای دفاع از شوهر خود جلو آمد و در شبکه های اجتماعی نوشت که او با او درگیر است اما او صدمه ای نزد. هنوز هم ، مردم کسی را تشویق کردند که برای کمک به او وارد عمل شود ، اما برندی اصرار داشت که حال او خوب است.

برندی بار دیگر با یک ویدیو بازگشت و در آنجا توضیح داد که چرا هیچ کس نگران نباشد. قفل هالیوود کلیپ را به اشتراک گذاشت و عشق و هیپ هاپ“مونیس اسلاتر” که در این سریال با برندی اختلاف داشت ، اظهار نظری داشت که در آن ادعا می کند که رابطه ماکس و برندی همیشه سو ab استفاده بوده است.

مونیس نوشت: “شما نمی توانید به کسی کمک کنید که نمی خواهد به شما کمک شود.” “آنها از دوران نوجوانی اینگونه بوده اند. جای تأسف است اما او تا زمانی که او را در یک تابوت نگذارد ، اجازه نمی دهد.” در زیر فیلم Brandi را ببینید.