این یا برای Moneybagg Yo و Ari Fletcher آغاز پایان است ، یا آنها به سادگی در رابطه خود از یک وصله خشن دیگر عبور می کنند.

پس از گذراندن سال گذشته در کنار هم ، به نظر می رسد Moneybagg Yo و Ari Fletcher ممکن است خواستار ترک آن به عنوان یک زن و شوهر شوند ، و گامی حیاتی در شایعه جدایی خود بردارند و یکدیگر را در رسانه های اجتماعی دنبال نکنند.

آنها سهم مناسبی از لحظات سمی خود را داشته اند ، از جمله چند جنگ توئیت عجیب و غریب که احتمالاً باید تماس تلفنی بوده است ، اما این پیشرفت اخیر باعث شده است که حمل و نقل آنها که اکنون تحت تصور اینکه آینده چندانی برای زوجین وجود ندارد.

این امر پس از آن صورت می گیرد که آری فلچر توسط آرایشگر وی در شبکه های اجتماعی فرا خوانده شده است. یکی از اعضای تیم جذاب او اعلام کرده بود که برای کار با TI و Tiny Harris در حال پرواز است ، که به ظاهر آری را ناامید کرد ، که از عدم انحصار دوست خود ناراحت بود. اکنون مشکلات او ادامه دارد زیرا به نظر می رسد Moneybagg Yo می تواند از او جدا شود.

فکر می کنید این پایان کار آنها است؟ آیا تعجب کرده اید که عمر آنها بیش از یک سال نبوده است؟


پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آری فلچر ، مقاله ما را در مورد درگیری های اخیر وی در مورد پسرش ، یوسون ، در تصویر با دوست دختر فعلی G Herbo ، تینا ویلیامز ، بررسی کنید.