وقتی صحبت از اهمیت مهندس ضبط می شود ، این یکی از مواردی است که اگر می دانید ، می دانید. درست است ، بسیاری از شنوندگان سطح ممکن است برای غوطه ور شدن در نت های آستر اهمیتی نداشته باشند ، اما کسانی که قدردان هنر حرفه ای ساخت موسیقی هستند ، تمایل دارند آنچه را که پشت تخته ها روی میز می آورند ، تحسین کنند.

گاهی اوقات ، مهندسان وقت را در کانون توجهات می گذرانند ، همانطور که برای معمار TDE درک ‘MixedByAli’ Ali ، مرد پشت کندریک لامار اتفاق افتاده است. بخش 80 و برای دلال محبت یک پروانه، YG زندگی دیوانه وار من، دنی براون نمایشگاه قساوت، بوگی همه چیز برای فروش، ردی ریچ لطفا مرا بخاطر ضد اجتماعی بودن ببخشید، ScHoolboy Q’s صورت خالی و اکسی مورون، و خیلی بیشتر. امروز هیپ هاپ MVP “هیجان انگیزترین اخبار از بدو تولد دخترش” – خرید استودیوی سابق Death Row Records – را به دست آورده است.

“این استودیوی سابق Death Row Records است ، جایی که آنهاdrdre را ضبط و میکس کردند ‘The Chronic 2001‘،snoopdogg’پوند سگ‘، توپاک’تمام نگاهها به من دوخته شده“و تعداد بیشماری از سوابق که دوران کودکی من را شکل داده و به من الهام بخشیده است تا موسیقی ای را که امروز از ساحل غربی می سازم بسازم” ، عنوان “MixedByAli” را در کنار یک تور دیجیتال نوشت. “من افتخار می کنم که اعلام کردم ، اکنون این مرکز امکان پذیر من است.”

“ما مشتاقانه منتظر استفاده از انرژی و تاریخ از این استودیو هستیم و همچنان چیزی که در دهه 90 انجام دادیم جز رکوردهای موفق بی انتها نیستیم.”

وی با اشاره به اجرای افسانه ای این برچسب بدنام ، توضیح داد: “ما مشتاقانه منتظر استفاده از انرژی و تاریخ از این استودیو هستیم و چیزی جز سوابق موفق بی انتها را مانند سال 90 انجام نمی دهیم” ، داستان های حماسی به عنوان کوروپت در یک تست ممیزی آزاد و پرطرفدار و همچنین جوایز پر تنش و رقابت 1995 منبع.

برای کسانی که از تاریخ هیپ هاپ قدردانی می کنند ، مطمئناً خوشایند است که ببینند دو برچسب افسانه ای ساحل غربی به این شکل هیجان انگیز در کنار هم قرار گرفته اند. واضح است که ، MixedByAli از اهمیت Death Row در بازی رپ به خوبی آگاه است ، و ما از قبل منتظر شنیدن برخی از سوابق جدید پخته شده در استودیوی NoName / Office EngineEars تازه ضرب شده ، Q2 ، 2021 هستیم.