مایک تایسون توضیح می دهد که چرا او به دلیل هوموفوبیا Boosie را تحت فشار قرار داد

با یک بازگشت بزرگ در افق ، مایک تایسون اخیراً به یک دلیل دیگر به طور کامل خبرساز شد: دیپلماسی خود. این حادثه در طی یک قسمت از برنامه Hotboxin ‘With Mike Tyson که در آن Boosie Badazz به عنوان مهمان افتخاری حضور داشت ، بوجود آمد. با این حال ، در لحظات آغازین ، مایک تصمیم گرفت که رپر را در مورد اظهار نظرهای اخیر در مورد زویا ، دختر تراجنسی دویان وید و گابریل یونیون ، و همچنین به طور کلی بی احترامی نسبت به همجنسگرایان فشار دهد.

در طول مصاحبه با TMZ ، مایک تایسون در مورد گفتگوی خود با Boosie صحبت کرد ، و نشان داد که در واقع این دخترش بود که او را وادار به طرح موضوع کرد. از بالای سر ، هاروی لوین و چارلز لاتیبوآدیر با تمجید از كنترل تایسون در اوضاع ، خاطرنشان كردند كه افسانه بوكس ​​واقعاً به رپ بدون مانع رسیده است.

Mike Tyson Boosie Badazz

ریچ پولک / گتی ایماژ

مایک شروع می کند:” می دانید ، من یک زمان Boosie بودم. ” “دخترم تمام مسیر خود را از شهر نیویورک به لس آنجنس کالیفرنیا که در آن هستم فقط برای حضور در آنجا پرواز کرد ، زیرا او فکر کرد Boosie خیلی بی احترامی است و مجبور شد با او مقابله کند. آیا می توانید تصور کنید؟ من گفتم” شما به نظر شما کیست هستند ، شما نمی توانید با مهمان من مقابله کنید! ” و او گفت ، “تو باید با او صحبت کنی ، این برادا بی احترامی به جامعه است.” بنابراین او آمد ، و آنچه آنها نشان ندادند ، این بود که با او روبرو شد. “

آیرون مایک ادامه می دهد:” من نگران بودم که مجبور به عصبانیت شوم ، زیرا این کودک من است. ” “اما او خودش را مانند یک آقا رفتار کرد و مشکلی پیش نیامد. مثل اینکه من پیش بینی می کردم این اتفاق نیفتاد. دخترم شهامت و چیزهای زیادی دارد.” پس از تعریف و تمجید بیشتر ، مایک در مورد آنچه که وی را به سخنان بلند سوق داده است توضیح می دهد. “من Boosie را دوست دارم ، Boosie تا جایی که به من مربوط است زیباست. فقط این است که ، او باید در آن جنگ بر علیه آن شیاطین پیروز شود. او باید برنده شود ، نمی تواند به آنها تسلیم شود.”

در زیر تأملات مایک تایسون در مورد مکالمه وی با Boosie Badazz را بررسی کنید. با توجه به عواقبی که بوسی از نظرات خود دریافت کرد ، لازم به ذکر است که او حتی در میان عواقب آن ، پای صحبت های او در همان گفتگو با مایک ایستاد. فکر می کنید سرانجام سخنان مایک تایسون با Boosie Badazz طنین انداز شد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>