مایک تایسون یکی از افسانه ای ترین بوکسورهای جهان است و در طول دهه ها هواداران خود را به وجد آورده و حریفان خود را به ترس انداخته است. در اواخر دهه 80 با نام مستعار “Iron Mike” ، تایسون به خاطر ناک اوت های شدید خود که در عرض چند ثانیه جنگ را به پایان می برد ، مشهور بود. در حالی که تایسون سرانجام روند شغلی خود را کاهش داد ، همانطور که همه مبارزان این کار را می کنند ، این شخصیت توانست از مشاهیر وی استفاده کند و به یک نماد فرهنگ پاپ تبدیل شود که در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مختلف دیده می شود.

اکنون ، تایسون از بازنشستگی خارج شده و امشب با افرادی مانند روی جونز جونیور مبارزه خواهد کرد. این مبارزه قرار است از تریلر پخش شود و نوید می دهد که یک تماشای هیجان انگیز است که می تواند یکی از بزرگترین مبارزان تاریخ را به رینگ برگرداند. به عنوان راهی برای تبلیغ مبارزه ، اخیراً تایسون یک ویدیوی تبلیغاتی تبلیغاتی را حذف کرد و دیگر نمی توانستیم هیجان زده شویم.

قوانین این مبارزه سختگیرانه خواهد بود ، به این معنی که اگر به برخی ناک اوت های برتر امیدوار بودید ، بسیار ناامید خواهید شد. به مبارزان گفته شده است که آنها نمی توانند هیچ ناک اوت را انجام دهند و اگر هر یک از آنها بریده شود ، جنگ فراخوانده می شود. صرف نظر از این ، طرفداران هنوز هم از گرفتن این موضوع هیجان زده هستند ، زیرا این یک تماشای یک بار در طول زندگی است.

در نظرات زیر با ما در میان بگذارید که فکر می کنید چه کسی در این جنگ پیروز خواهد شد.