واضح است که Future از دوست دختر جدیدش شایعه شده Dess Dior از لری هاروی نقل مکان کرده است ، اما شایعات در مورد مرد جدید ادعا شده Lori ، Michael B. Jordan کاملاً فعال است. این بازیگر اخیراً نامگذاری شده است مردم“جنسیت ترین مرد زنده” و در حالی که مصاحبه اش با این نشریه به نظر می رسید انگار مجرد است ، TMZ گزارش می دهد که او همچنین کمی اختلاط کرده است. گزارش شده است که اردن با لوری هاروی در حالی که پرواز هواپیمای دلتا را با هم در آتلانتا انجام می دادند ، عکس گرفته شد. هاروی ATL را خانه خود صدا می کند ، بنابراین حدس می زنند که این جفت چهره مشهور با هم جشن تعطیلات شکرگذاری را جشن می گیرند.

دقیقاً مشخص نیست که Future و Lori چه موقع تصمیم گرفتند آن را ترک کنند ، اما گزارش شده است که آنها فقط چند ماه پیش در ماه آگوست از هم جدا شدند. گفته می شود قبل از این رابطه ، لری با دیدی گره خورده بود ، زیرا آنها در سال 2019 با هم در ایتالیا مشاهده شدند. در همین حال ، اردن به مردم که نوع زنی که او به دنبال آن است باید “حس شوخ طبعی ، درک واقعی داشته باشد ، زیرا [an actor’s] زندگی برای یک رابطه مساعد نیست – در واقع اینطور نیست. “

وی افزود ، “کسی که پرورش می دهد. من لیستی دارم. احتمالاً به همین دلیل است که الاغ من هنوز مجرد است ، اما بله ، این یک لیست است.” جوردن ، که روزی دوست دارد ازدواج کند و بچه دار شود ، خصوصیات خاصی را که در یک زن جستجو می کند ، به اشتراک می گذارد. وی گفت: “این مانند لب ها ، دندان ها ، دهان است. من فکر می کنم با این ماسک ها توجهم را به اواخر توجه بیشتر کرده ام.” “من باسن ، ران های یک زن را دوست دارم. دست و پا. و اینکه شما چه نظمی می دهید ، این س questionال کاملاً متفاوتی است.” در زیر اردن و هاروی را بررسی کنید.

[via]