در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، OnlyFans به یک روش پول ساز محبوب تر تبدیل شده است و حتی افراد مشهور از آن استفاده می کنند. در یک قسمت اخیر از جیمی کیمل زنده ، مایکل بی جوردن فاش کرد که حساب کاربری OnlyFans را از خودش راه اندازی می کند و “برای همیشه از بدن من استفاده خواهد کرد”. این حساب فقط به نمایش سبیل معروف او اختصاص خواهد داشت. جردن به جای جیب بردن پول نقد ، قصد دارد همه عواید خود را به یک مدرسه آرایشگاه اهدا کند.

وی گفت: قرنطینه بهترین فرصت برای سرانجام خودش رو ول کن “بنابراین ، در حین قرنطینه ، فقط می خواستم ببینم که در واقع چقدر می توانم مو رشد کنم.”

دانیل زوچنیک / گتی ایماژ

پلنگ سیاه ستاره فاش کرد که سبیل هایش در واقع هویت خاص خود را به خود گرفته است. “نام او مورفی است. ما به او كوتاه مورف می گوییم. به زودی یك OnlyFans به بازار عرضه می شود – با خوردن میوه ، انواع دیوانه ها. این وحشی خواهد شد.”

“من در واقع می خواهم یکی را شروع کنم [OnlyFans] اما مثل همه درآمد من می خواهم به مدرسه آرایشگری بروم زیرا در طول قرنطینه ، می دانید که بسیاری از مشاغل و مدارس وجود داشته است که تعطیل شده اند. ” مردم، به راحتی می تواند باعث کشته شدن در سرویس اشتراک بزرگسالان شود.

اردن به افرادی مانند کریس براون ، امبر رز ، جوردین وودز ، بلاک چینا ، کازانوا ، کاردی بی و بلا تورن پیوست که همگی دارای صفحات OnlyFans هستند.

[via]