گرچه بسیاری از طرفداران واقعاً تحسین می کردند که چگونه مسلسل کلی تجارت گوشت گاو بدنام خود را با امینم اداره می کند ، دشمنی که او را با حمله “رپ شیطان” به رپ خدا حمله می کند. اگرچه برخی تمایلی به تحسین توپچی به خاطر تلاش های او نداشتند ، اما افرادی هستند که واقعاً نحوه ایستادگی او در برابر چنین حریفی ویرانگر را با تجربیات بیشتر در جنگ تحسین می کنند. با این حال اعداد Stan لژیون هستند و MGK به سرعت درگیر ضد حمله بی امان آنها شد که پس از انتشار فیلم “Killshot” بیشتر جسور شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=Fp0BScQSSvg

این واکنش به قدری بد اتفاق افتاد که در واقع تأثیر قابل توجهی در فروش محصولات این کشور داشت هتل دیابلو ، همانطور که توسط Machine Gun Kelly طی گفتگوی اخیر با دیو فرانکو برای مجله مصاحبه تئوری شده است. در حقیقت ، او کاملا تصدیق می کند که تصور عمومی او به دنبال گوشت گاو در پایین ترین سطح تاریخ بوده است ، با وجود این واقعیت که او واقعاً مانند هر رپر خودش را نگه داشته است. “به عنوان یک آلبوم هیپ هاپ ، [Hotel Diablo] او از عقب و عقب بی عیب است و همچنین اشاره ای به چگونگی ورود من به یک آلبوم پاپ پانک است ، “وی توضیح می دهد.” [with Eminem]. بنابراین هیچ کس نمی خواست زمان روز را به آن بدهد. “

وی توضیح می دهد: “این مانند این است که اگر شما یک فیلم شلخته بسازید و سپس بلافاصله با یک فیلم عالی بیرون بیایید ، اما مردم می خواهند این واقعیت را متمرکز کنند که از هر کاری که شما انجام داده اید متنفر هستند.” “کاری که من در گوشت گاو انجام دادم دقیقاً همان چیزی بود که باید باشد ، اما آن پروژه مورد استقبال قرار نگرفت. آلبوم بعدی به این دلیل بود که احساس می کردم شمارش کرده ام ، بنابراین حتی برایم مهم نبود که مردم قصد دارند چه فکر کنند ”

صرف نظر از احساس شما در مورد Machine Gun Kelly ، باید یک حقیقت ساده را تصدیق کرد و کاملاً احترام گذاشت. او را در “نه یکسان” صدا زدند و در عرض چند روز با “شیطان رپ” پاسخ داد ، مایل بود با یکی از قوی ترین غزل سرایان رپ درگیر شود. گرچه ممکن است این روزها ژانرها را کاملاً جابجا کرده باشد ، اما MGK لیاقت تیزهوشان خود را برای حفظ خونسردی خود دارد.

مصاحبه کامل با دیو فرانکو را اینجا ببینید و صدا کنید – آیا فکر می کنید MGK است هتل دیابلو سزاوار فرصت دوم است؟