رفتن به نوشته‌ها

MF Doom به معنای واقعی کلمه “Beef Rap” را طبخ کرد

این یک روز بزرگ برای مورخان هیپ هاپ است ، هر دو MF Doom و دکتر Dre آلبوم های کلاسیک را تحویل داده اند م.م … غذا و 2001 به ترتیب. به مناسبت جشن اولی ، مناسب است که نورافکن را به اشرار Vaudeville Villain به داخل آشپزخانه بتابانیم و با معرفی “Beef Rap” این پروژه شروع به کار کنیم. بیش از یک ساز سورئال و ناراحت کننده ، MF Doom وقت کمی را برای جلب یک دنیای پیچ خورده از شوخ طبعی و پرخوری تلف می کند ، میله های او مدتها پس از مصرف روی کام می ماند.

جریان Doom با وجود ضعف ظاهرا بی حال او ، مانند هر مردی ماهرانه و خوش ساخت است. در حقیقت ، تعداد کمی از استادان چنین تسلطی بر کلمه نوشته شده دارند ، مهارت چند هجایی او در کل برش متراکم ، کاملاً مشهود است. نیازی به ذکر شوخ طبعانه شوخ طبعانه او نیست ، که می توان گفت خشک ترین شوخی در کل بازی است. در آیه سوم این آهنگ ، Doom را رپ می کند: “به همه رپرها ، با خاموش شدن ساکت شوید و پیراهن خود را حداقل یک دکمه به بالا نگه دارید.” “یوك ، آیا آنها قافیه یا مردانه هستند؟ از آنجا كه Chippendales را تعطیل كردند ، بی احتیاط از كار خارج شده است.”

اگرچه این پروژه به عنوان یک کل ممکن است برای برخی طعم کسب شده ای باشد ، م.م … غذا به عنوان یکی از ارگانهای اصلی کار Doom در MF شهرت کسب کرده است – در کجای این موضوع ایستاده اید؟

متن های قابل ذکر

به همه رپرها: با خاموش شدن خود ساکت شوید
و حداقل یک دکمه به بالا پیراهن خود را روشن نگه دارید
بله ، آیا آنها قافیه هستند یا مردها هستند؟
بی احترامی های بیکار از آنجا که Chippendales را تعطیل کردند

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *