تله تشنگی لباس زیر زنانه Megan Thee Stallion توجه Slug Thug را جلب می کند

اعتبار او به عنوان یکی از بزرگترین معاشقه ها در اینستاگرام همچنان ادامه دارد زیرا Slim Thug به نظرات مگان The Stallion رسیده است. این اولین باری نیست که رپ تلاش می کند شلیک خود را به هموطن بومی خود در هوستون شلیک کند و ما انتظار نداریم که آخرین بار باشد. Slim Thug اغلب در مورد شکلک های چشم قلب یا اظهار نظرهای حیله گرانه در مورد عکسهای بیکینی ، twerking یا لباس زیر زنانه مگان اظهارنظر کرده است و آخرین ژست وی در دو قطعه Savage x Fenty توجه او را به خود جلب کرده است.

به عنوان یک Savage x Fenty سفیر ، مگ اغلب کارهای خوب ریحانا را دریافت می کند و آنها را برای میلیون ها دنبال کننده خود امتحان می کند. بسیاری از دوستان مشهور وی در مورد آخرین عکس او از جمله Slim Thug که نه تنها ایموجی چشم قلب خود را تحویل داد ، بلکه نوشتند: “Come yo nice home.” مردم به دلیل تشنگی به رپر پریدند ، اما این چیزی است که وی اخیراً به آن پرداخته است.

اوایل این ماه ، اسلیم به صفحه اینستاگرام خود رفت تا PSA را به افرادی که فکر می کنند در نظرات خود از مرزها عبور می کند ، ارائه دهد. اسلیم اراذل و اوباش گفت: “اغلب اوقات ، من در اینستاگرام به تشنگی متهم می شوم. چرا من به تشنگی متهم می شوم؟ زیرا من تمایل دارم عکس هایی را که دوست دارم دوست داشته باشم.” “من وقتی احساس می کنم نیاز دارم اظهار نظر می کنم. مردم تمایل دارند فکر کنند که من تشنه این مسئله هستم. من می گویم من واقعی ترین شخص در اینستاگرام هستم و همه جعلی هستم.” وی افزود که فکر دیگران برای او مهم نیست. “اگر b * tch خوب باشد ، من این عکس را دوست دارم. اگر فکر می کنم او خوب است ، من می توانم چشم قلب خود را زیر قرار دهم.”

مگان تی استالیون در زیر نشان دادن منحنی های خود را ببینید.

Slim Thug، Megan Thee Stallion، Thirst Trap ، Savage x Fenty ، لباس زیر زنانه
اینستاگرام

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>