Megan Thee Stallion Drops اولین “خبر خوب” Ft. بیانسه ، بیگ شان ، DaBaby ، SZA و موارد دیگر

به دلایل مختلف این یک سال بااهمیت برای Megan Thee Stallion بود. خواننده رپ هوستون با کاردی B به عنوان نمودار شماره 1 صعود کرد زیرا همکاری “WAP” آنها به یک موفقیت ویروسی تبدیل شد و مردم جهان در حالی که بیانسه روی ریمیکس پرید ، رقص “Savage” او را اجرا می کردند. او با تعدادی از هنرمندان مانند Gucci Mane ، Tyga ، Normani ، و Young Thug به نیروهای خود پیوست و اکنون زمان آن رسیده است که “Hot Girl Meg” اولین آلبوم خود را با جهان به اشتراک بگذارد. او اخیراً خبر ورود خبر خوب، با صدای چیزها ، مگان آماده است که حقیقت خود را بیان کند.

“Hotties ، من اول می خواهم از شما تشکر کنم که از اولین سوار شدن من با من سوار شدید ، با من رشد کردید و با من ماندید Ratchet، “خواننده رپ در اینستاگرام نوشت.” در طول این سال ناخوشایند همه ما احساس کرده ایم که می توانیم از یک خبر خوب استفاده کنیم. “آلبوم مگ شامل DaBaby ، City Girls ، Lil Durk ، SZA ، Big Sean است. ، 2 Chainz ، Young Thug ، Popcaan و البته بیانسه. آلبوم را پخش کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

لیست آهنگ

1. عکسهای گرفته شده
2. حلقه ها
3. Cry Baby ft. DaBaby
4. انجام آن را در نوک فوت. دختران شهر
5. کودک شکر
6. فیلم ft. لیل دورک
7. Freaky Girls ft. SZA
8. بدن
9. چه جدید
10. کار کنید که
11. Intercourse ft. Popcaan & Mustard
12. Go Crazy ft. Big Sean & 2 Chainz
13. مرا به خواب نکشید
14. بیرون
15. Savage (Remix) ft. بیانسه
16. دختران در هود
17. متوقف نشو. Young Thug

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>