مگان تو استالیون دیشب با پستی هواداران خود را به وجد آورد و تمام منحنی های خود را نشان می داد. به دنبال مبارزات جمعه سیاه خود با Savage X Fenty ، خواننده رپ “بدن” ، 25 ساله ، به اینستاگرام رفت تا عکسی از خود به تن کند که لباس محلی بدن یکپارچه ، بژ ، بند و بند دارد. وی با نوشتن عنوان “من می توانم با تمام آجرهایی که به دست آوردم خانه ای بسازم” ، افزود که یک مارک معروف داروخانه بخاطر بخشی از ظاهر آرایشش تشکر می کند. “من این لب را با لب براق قهوه ای و شفافrevlon خود ایجاد کردم.”

این عکس اندکی بعد از اشتراک رسمی Savage X Fenty در اینستاگرام منتشر شد که کمپین مذکور را در آنجا به اشتراک گذاشت ، جایی که او در یک لباس زیر زنانه سیاه و آبی “ستاره دار” مبهوت شد.

به نظر می رسد که اخیراً دنیای Hot Girl Meg است و ما فقط در آن زندگی می کنیم. تنها در این سال ، او علیرغم اینکه در یک بیماری همه گیر بود ، سه بازدید ویروسی داشت – “Savage” ، “WAP” و “Body” – او هفته گذشته برای اولین بار جایزه گرمی نامزد شد ، او اکنون سخنگوی فوق العاده موفق ریحانا است خط لباس زیر زنانه ، و او اولین آلبوم مورد انتظار خود را منتشر کرد ، خبر خوب، که بیشترین پخش آلبوم در هفته گذشته با توجه به بود تابلو تبلیغاتی.

“ما فقط داغهای شانس را ضرب و شتم می کنیم. همه کارهایی را که آنها گفتند ما نمی توانیم خیلی از شما متشکرم که همیشه از من حمایت می کنید و قول می دهم که برای شما بهتر می شوم همه شما را متشکرم از همه کسانی که جدا از ایجاد این آلبوم بودند خبر خوب ، “او در اینستاگرام نوشت.

در حالی که سال 2020 برای بسیاری از ما بدبخت بوده است ، اما این سال تا کنون با شکوه ترین سال برای حرفه مگ بوده است و هنوز هنوز پایان نیافته است. چه کسی می داند ، ممکن است هنوز چند ترفند دیگر در آستین داشته باشد.