انتظار برای اولین آلبوم Megan Thee Stallion زیاد بوده است. انتشار SUGA اوایل سال جاری به دلیل نبرد حقوقی با نام تجاری او ناگهانی بود. اما به دنبال یک سال پر فراز و نشیب ، سالی که شامل تیراندازی بدنام ژوئیه با حضور Tory Lanez بود ، مگ رونق گرفت ، و اولین بازی خود را در SNL، شماره 1 جدید را ثبت می کند ، و در روز جمعه ، خبر خوب به طور کامل می رسد.


باب لیوی / گتی ایماژ

همه چیز در مورد این آلبوم کاملاً محرمانه بوده است اما او سرانجام نگاهی به آنچه که انتظار می رود با فاش شدن لیست آهنگ به هواداران نشان دهد. پروژه جدید مگان که مملو از ظاهر پر ستاره است ، ظاهرا شایعاتی را که طی چند روز گذشته در اینترنت پخش شده را تأیید می کند. City Girls ، DaBaby ، Lil Durk ، SZA ، Popcaan ، Big Sean ، 2 Chainz ، Beyoncé و Young Thug در خبر خوب.

ریمیکس “Savage” ft. Bey که در بالای جدول قرار گرفت در انتهای لیست آهنگ قرار دارد و “Don’t Stop” ft Thugger پروژه را بسته است. این پروژه شامل تک آهنگ قبلی منتشر شده با نام “Girls In The Hood” است.

قبل از افشاگری بزرگ ، مگان تي استاليون گفت كه اين پروژه بانگرهاي زيادي از جمله “Freaky Girls” ft SZA و تهيه كننده Juicy J. است. وي همچنين اخيراً نشان داد كه مايك دين آلبوم را تسلط دارد.

از شنیدن کدام همکاری هیجان زده اید؟

خبر خوب لیست آهنگ

  1. عکسهای خاموش
  2. حلقه ها
  3. Cry Baby ft. DaBaby
  4. Do It On The Tip ft. City Girls
  5. بچه ی شیرین
  6. فیلم ft. Lil Durk
  7. Freaky Girls ft. SZA
  8. بدن
  9. چه خبر
  10. کار کن
  11. مقاربت
  12. Go Crazy ft. Big Sean & 2 Chainz
  13. مرا به خواب نبر
  14. خارج از
  15. Savage (Remix) ft. بیانسه
  16. دختران در هود
  17. متوقف نشو