این یک سال پر فراز و نشیب برای Megan Thee Stallion بوده است ، با این وجود او شاهد موفقیت و شناخت زیادی برای تلاش های خود بوده است. از مسائل مربوط به برچسب ضبط او تا انتشار SUGA و سپس ، تیراندازی بدنام این تابستان گذشته که شامل Tory Lanez بود ، بارها و بارها در مقابل مشکلات رونق گرفت.

اوایل امروز ، GQ جلد آخرین شماره خود را با حضور مگان تو استالیون به عنوان خواننده رپ سال فاش کرد. این پوشش بلافاصله باعث ناراحتی بسیاری از افرادی شد که ادعا می کردند مگان تو استالیون شایسته چنین عنوانی نیست. و افراد در این جمعیت به طور خاص انتقاد از مگ و GQ را برای بازی کارت همدردی به دلیل تیراندازی در تابستان آغاز کردند.

وی در توییتی با هواداری که گفت این به رسمیت شناختن صرفاً “رای همدردی” است ، گفت: “این موفقیت از سخت کوشی من حاصل می شود … من از اظهار نظر خصومت آمیز” مردها “متنفرم که از اولین چیز در مورد زنان متنفر است.

داستان جلدی همچنین شامل اظهاراتی از مگ در مورد حادثه ژوئیه بود از جمله ادعاهایی مبنی بر اینکه توری لانز تلاش کرده تا هزینه سکوت خود را پرداخت کند. او قبلاً این نکته را القا کرده بود که وقتی او برای اولین بار در کنار داستان خود ظاهر شد ، هرچند بیانیه ای که او به GQ داد بیشتر توضیح داده شد.

“[At this point] من واقعاً می ترسم ، ”مگان از این حادثه تعریف می کند. “چون این درست مثل وسط همه معترضین است. پلیس فقط بدون دلیل همه را می کشد ، و من فکر می کنم ، “من باور نمی کنم شما حتی فکر می کنید می خواهم مقداری پول بگیرم. مثل ، تو فقط مرا شلیک کردی. “” توری لانز تلاش برای خرید سکوت مگان را انکار کرد ..

اولین آلبوم مگان تو استالیون خبر خوب این جمعه افت می کند. آیا شما آن را چک می کنید؟