میک میل به طور کامل فیلادلفیا را نمایندگی می کند اما چند هفته پیش ، وی با “ممنوعیت” ورود به شمال فیلی روبرو بود. همه چیز از آنجا شروع شد که میک میل در ازای له شدن گوشت گاو خود ، به رپرهای شهر پیشنهاد معامله رکورد داد. پوند ساید پاپ بدون شک بلندترین انتقادات خود را داشت و خواستار Meek “انتخاب یک طرف” بود قهرماني ها رپر از انجام این کار خودداری کرد.

در یک تحصن اخیر با VladTV ، Poundside Pop در مورد برخورد واقعی با Meek Mill که در آن در مورد یک معامله با Dream Chasers بحث کرده بودند ، تأمل کرد. متأسفانه ، به نظر می رسد که میک میل در تلاش بود تا رپر را پایین بیاورد. پاپ توضیح داد که او و میک پس از “OSS” رابطه برقرار کردند

وی گفت: “می دانید ، وقتی می خواهید کسی را امضا کنید باید درست شوید.” وی ادامه داد: “این درست نیست ،”

“من در لس آنجلس بیرون می مانم ، بیرون از راه هستم. من با میک ارتباط برقرار می کنم زیرا او در لس آنجلس است. بنابراین ما کمی دور خود را می دوزیم. بنابراین آنها دوست دارند ،” من سعی می کنم تو را امضا کنم ” در اصل “، او می گوید. و در حالی که او در ابتدا پایین بود ، میک مبلغ قابل توجهی پول ارائه نمی داد.


Bastiaan Slabbers / NurPhoto از طریق گتی ایماژ

“وقتی معامله انجام می شود ، به مبلغ 10،000 دلار است. معامله 10،000 دلاری ، من مثل” چه لعنتی؟ ” او گفت: “من می خواهم این کار را انجام دهم؟ من در LA بیرون هستم.” “هزینه لیوین” اینجا گران است. بنابراین اساساً ، من به او گفتم ، “این کافی نیست. من با شما گ fuckه می شوم اما این فک را احساس نمی کنم.” او یکی دیگر را به مبلغ 20 هزار دلار پس فرستاد. من گفتم: “نه ، من با 20 هزار دلار هم نمی توانم کاری انجام دهم. بعد از مالیات ، نزدیک به 10 هزار دلار لعنت می شود.”

وی افزود ، “من نمی توانم با آن از افراد خود مراقبت كنم. حتی نمی توانم از این طریق از خودم مراقبت كنم.”

ظاهراً پس از فسخ معامله هیچ عشقی از دست نرفته است. کلیپ زیر را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=pdOLj04W5Zo