رفتن به نوشته‌ها

Meek Mill اعلام کرد: “شعله جدید این جمعه”

میک میل تصریح کرد که این هفته 4 بسته موسیقی جدید دارد.

میلک میل به دلیل اظهار نظرهایش در مورد خشونت در زادگاهش فیلادلفیا ، تمام صبح در اخبار بوده است.

“من همه هنرمند بزرگ اصلی را به عنوان یک معامله فیلی دریافت خواهم کرد اگر آنها اجساد را پشت سر خود بگذارند و گوشت گاو را له کنند … من می شنوم …. چند گاو نر داغ از شهر من گرفته اما همه آنها گوشت گاو را تهیه می کنند” نرم در توییتر. “و این فقط یک ایده است اما اگر همه کارها را ادامه دهم با شهرم کنار خواهم آمد! این مثل 5 کلیک است که با استعداد است اما عمیق است! و هنگام تولید گوشت بیشترین توجه را به آنها جلب می کند! و وقتی می گویم منظورم از بدن است دوستان یا خانواده ای را که از دست داده اید! “


فریزر هریسون / گتی ایماژ

این اظهارات در کمال تعجب با خنده شوخی از سنگرهای فیلی روبرو شد ، راند پوندساید پاپ تا آنجا پیش رفت که وی را از حضور در شمال فیلی “ممنوع” کند.

میک قبلاً به واکنشهای ناشی از اظهار نظرهای خود پاسخ داده و در این هفته به نظر می رسد با انتشار یک بسته 4 تایی موسیقی جدید ، حواس او را از اظهارات اولیه خود پرت خواهد کرد.

این خواننده رپ در شبکه های اجتماعی نوشت: “این جمعه شعله جدید”. “4 بسته”.

Meek اخیراً موسیقی های جدید زیادی را تحریک کرده است ، حتی نوید آلبوم جدیدی را قبل از پایان سال جاری داده است. مشخص نیست که آیا این برنامه همچنان باقی مانده است ، اما در حال حاضر ، طرفداران او مطمئنا از بسته جدید خوشحال خواهند شد.


مایکل لوچیسانو / گتی ایماژ

آیا این هفته نسخه جدید Meek را بررسی خواهید کرد؟

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *