یک هفته فعال در دنیای موسیقی بوده است و جمعه پر از قطره های جدید از برخی از ضربه های سنگین بازی بود. نسخه لوکس از پلوتو x کودک پلوتو در اواسط هفته و همچنین آلبوم های جدید از دو هیجان انگیزترین هنرمندان سال ، مگان تی استالیون و SAINt JHN. به روزرسانی Fire Emoji در این هفته با پرچمداران جدید پر شده است ، بنابراین بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا شرح زیر است:

میک میل این هفته اختلافات محلی خود را درگیر موضوعی محبوب ملی کرد. به جای درگیر شدن در رفت و برگشت ، رپر تصمیم گرفت تا از انتشار توییتر و اینستاگرام تا انتشار موسیقی جدید در روز جمعه خارج شود. او با قول خود عمل کرد ، بسته قرنطینه ای. فقط لازم بود “GTA” ft. 42 Dugg به لیست پخش راه یابد.

SAINt JHN و Megan Thee Stallion آلبوم های اولیه خود را در روز جمعه منتشر کردند و هیچکدام ناامید نشدند. پروژه مگ با برخی ویژگی های خوب پر شده بود اما قطعاً همکاری وی با لیل دورک برجسته است. ما همچنین “آزادی بی قیمت است” را از SAINt JHN دریافت کردیم در حالی که جهان می سوزد.

سایر موارد اضافه شده به لیست پخش این هفته شامل افت های جدید Key Glock ، IDK ، DaBaby و Future و Lil Uzi است. آخرین به روزرسانی را در زیر بررسی کنید.

HNHH را در Spotify دنبال کنید.

FIRE EMOJI را در Spotify دنبال کنید.

R&B SEASON را در Spotify دنبال کنید.

لیست پخش Wake & Bake ما را اینجا دنبال کنید.

لیست پخش موسیقی خوب موسیقی ما (برای یک جمعه خوب) را اینجا دنبال کنید.