رفتن به نوشته‌ها

Mark Vickness Interconnected – بهم پیوسته

مستقل (برچسب)

15 سپتامبر 2020 (منتشر شد)

1 d

از دهه 1960 ، یکی از موفق ترین ترکیبی های فرهنگی در موسیقی تلاقی موسیقی جهان غرب با مضامین هندی بوده است. عشق بیتلز به راوی شانکار سازهای هندی را به موسیقی راک آورد ، سازها ، مقیاس ها و ساختار را در معرض دید مخاطبان آمریکای شمالی و اروپا قرار داد. جیمی پیج چندین آهنگ را با همان اخلاق تزریق کرد و از آن زمان تعداد بی شماری دیگر. با این وجود هنوز هم جذاب و قابل توجه است که کسی بتواند آن سبک هایی را که با فاصله ی نیم دنیا فاصله دارند ، به روشی جدید با هم مخلوط کند.

آخرین پروژه Mark Vickness ، ویرچووز گیتار مستقر در اوکلند ، Mark Vickness Interconnected ، مهارت الهام گرفته از گیتار آکوستیک خود را گرفته و آن را با برخی از نوازندگان درجه یک جفت می کند تا ترکیبی از سبک و ابزار جهانی با هدف اتحاد ما فراتر از زبان ایجاد کند. برای تکمیل بازی بسیار ابتکاری او ، ویکینس با بازی با سلیقه جوزف هبرت نوازنده ویولن سل و Dan Feiszli نوازنده بیسیست و همچنین Mads Trolling ویولونیست دو بار برنده گرمی همراه می شود که با نواختن سبک کمانچه ای خود ، گرمی دلپذیر آمریکای را به وی اضافه می کند ، تای بورهو استفاده از تبلا به عنوان سنگ بنای اصلی ریتمیک آلبوم ، صدایی التقاطی و دنیایی را ایجاد می کند. با این حال ، تزریق به جای اینکه به عنوان یک حیله براق بازی کند ، یکپارچه است و هرگز احساس اجبار نمی کند. نتیجه یک تزریق واقعی از فرهنگ ها و سبک ها برای ایجاد یک آلبوم ابزاری است که پل های زیادی از اختلافات است.

مطالب جالب  The Devil's Jukebox - خنده در تاریکی

ویکس در مورد آلبوم می گوید: “موسیقی موجود در این ضبط برای انتقال ارتباط متقابل است ، این واقعیت که ما در یک جهان بهم پیوسته و به هم وابسته زندگی می کنیم ، این که همه ما یک نژاد بشری هستیم. موسیقی ابزاری یک ایده آل است به معنای بیان این است زیرا این یک زبان جهانی است. این گروه متشکل از نوازندگانی است که قادر به طیف گسترده ای از سبک ها از فرهنگ های مختلف و دوره های مختلف هستند. من برای نوشتن این موسیقی با توجه به هم پیوسته ، در هر قطعه به طور جداگانه کار کردم و در روابط بین قطعات خودشان وجود دارد. ” سبکی که مانند یک دست در دستکش قرار می گیرد با تابلوی اندازه گیری شده Burhoe. هارمونیک های کوبنده ، تارهای خوشحال ، اجرای زیبایی آبشار. همه با هم در هماهنگی بدون دردسر کار می کنند تا آهنگی تولید کنند که من از خوبی های جهان هستم آفتاب گرم ، چهره های شاد ، حیوانات بازیگوش ، خاطرات ارزشمند.

“Grey Skye” از آکوردهای بلند پروازانه تر و زنگ های هارمونیک بیشتری استفاده می کند. ‘Hot Apple Stuff’ نشان دهنده ارتفاع کار در خانه Americana است. عدد شیرینی شیرینی به شدت خاطرات بویایی خنک شدن شیرینی را در طاقچه ای از خانه یک کشور و یک عصر تابستانی در چمنزارها را تداعی می کند. به طور ناگهانی ، تبلا ها دیگر رسم و رسوم ناشناخته خود خاطره را منحصراً به قاره فرعی هند مرموز گره نمی زنند. تابلوها ، کمانچه و گیتار آکوستیک با هم هماهنگ کار می کنند. اتصال فرهنگ ها برای ایجاد چیزی بیشتر از مجموع اجزای آن مانند جامعه متنوعی که برای ایجاد یک جامعه چندفرهنگی بهم می پیوندد. ارتعاش دلسوزانه. کمانچه پر زرق و برق ، یک فرهنگ قوی قرون وسطایی را به یاد می آورد ، بی شباهت به امتیاز هوارد شور از لردهای اسب. Burhoe و Vickness دوباره در یک سیمپاتیک متراکم پلی ریتمی قفل شده اند تا زندگی و هرج و مرج زیر ویلن راهنمای ترولینگ را هدایت کنند.

مطالب جالب  کانزاس - Ascence Of Presence

Mark Vickness Interconnected قدرت طیف گسترده ای از زمینه ها ، سبک ها و ابزارها را مهار می کند و نشان می دهد که وقتی همه ما با هم کار می کنیم چگونه می توان هماهنگی با شکوهی ایجاد کرد. این بازیکنان استادانه ای هستند که در سطح اوج ایجاد می کنند. درجه مهارت و مهارت و همچنین خلاقیت بی حد و مرز ، واقعاً چشمگیر است. این رکورد پادزهر سن واریول و تفرقه است که در حال حاضر در آن زندگی می کنیم. مانترا مراقبه ای از فراگیری.

منتشر شده در دانلود آهنگ

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *