LVRN Label “خانه ای برای تعطیلات” را با 6LACK ، Summer Walker و موارد دیگر منتشر کرد

Love Renaissance (LVRN) چند هفته پیش آلبوم تلفیقی برچسب را برای تعطیلات با 6LACK ، Summer Walker و موارد دیگر اعلام کرد. این برچسب در سال های اخیر بسیار داغ شده است ، از بین داغترین هنرمندان آینده را انتخاب کرده و به کار با ستاره های مشهور مانند دو فوق الذکر ادامه می دهد.

OMB Bloodbath از هیوستون سر و صدا کرده است و شلی ، که قبلاً DRAM نامیده می شد ، همچنین در حال کار بر روی نام تجاری جدید خود با LVRN است. Kitty Ca $ h نیز در حال تبدیل شدن به یک ستاره است و در پروژه تعطیلات کاملا جدیدی از این برچسب ، با چندین حضور ظاهر می شود خانه برای تعطیلات.

پروژه نه ترانه اکنون به طور رسمی آغاز شده است ، قبل از اینکه وارد یک آهنگ مشترک از 6LACK و Summer Walker شوید ، با مقدمه ای از Kitty Ca $ h شروع می شود. سپس ، یانگ روگ و شلی پیش از ورود OMB Bloodbath و Westside Boogie ، در “12 Day of Bhristmas” تحت تأثیر دام ، در ساخت نسخه مدرن “Feliz Navidad” همکاری می کنند.

تلاش مشترک زیر را بررسی کنید و آهنگ مورد علاقه خود را از آن با ما در میان بگذارید.

لیست آهنگ:

1. معرفی Kitty Ca $ h (با Kitty Ca $ h)
2. گتو کریسمس (با 6LACK & Summer Walker)
3. فلیز نویداد (با Young Rog و Shelley FKA DRAM)
4. لیست آرزوهای Kitty (با کیتی Ca $ h)
5. 12 Days of Bhristmas (با OMB Bloodbath & Westside Boogie)
6. دعوتنامه Ca $ h (با Kitty Ca $ h)
7. سانتا کودک (با تابستان واکر)
8. این کریسمس (با الی دربی)
9. آهنگ کریسمس (شاه بلوط ها در آتش سوخته) [with Shelley FKA DRAM]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>