رفتن به نوشته‌ها

Luca Wilding – Heartachers

Luca Wilding حساب خود را با تک آهنگ “Heartachers” باز می کند.

بدون شک ساخت اولین شما باید واقعاً یک پیشنهاد دشوار باشد. یک هنرمند نه تنها مجبور است اثبات صوت و موسیقی خود را ثابت کند ، بلکه آنها نیز با این مشکل روبرو هستند که باید گوش را به طور منحصر به فرد در فضای شلوغ موسیقی گوش بدست آورند.

ساخت راه نردبان اغلب ساده تر از این است که پس از همه ، خواننده های با استعدادی فراوان وجود دارند که هرگز آن استراحت بزرگ را مدیریت نمی کنند. در چنین شرایطی است که وایلدینگ با تلاش قانع کننده “Heartachers” موفق به روی صحنه رفته است.

این مسیر پنج دقیقه ای با یک غم و اندوه و دلربا لبه می شود. موم های گیتار ملایم بر روی تک آهنگ ، به نوعی تسکین دهنده و آرام بدون اینکه از ضربان قلب عاطفی آهنگ خارج شود. تبلیغ این ترانه با خوشحالی به عشق این هنرمند به کانادایی اشاره می کند.

متن ترانه برای پنج دقیقه طلسم گوش را به گوش می رساند ، زیرا داستان نویس داستان اصلی خود را بیان می کند. یادداشت های این آهنگ نشان می دهد که این آهنگ در اصل در مورد “بیماری روانی” یک دوست نوشته شده است و خواننده در انتقال حس درماندگی در نقاط مختلف به خوبی عمل می کند. – بریتانیا گوشهایش را به خوبی شیرین می کند و آوازهای او به طرز شیرینی از آن عبور می کنند.

مطالب جالب  دانلود آهنگ مهراد جم به نام چرا ساکتی و (سینا سرلک)

به طور کلی ، “Heartachers” اولین کار عالی در همه جا است. قطعاً شایسته قرار گرفتن در لیست پخش هر کسی

منتشر شده در دانلود آهنگ

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *