لوید بنکس بر بیش از “99٪” رپرهای

تسلط دارد

کسی که هر مرتبه از کلاس خارج شود ، عنوان “Punchline King” را کسب نمی کند. از نظر لوید بنکس ، ظهور سلطنت رپ راهی طولانی و پر پیچ و خم بود که با مخلوط های بی شماری ، اجرای پیروزمندانه G-Unit و حداقل یک آلبوم انفرادی کلاسیک در The Hunger For More همراه بود. با این وجود در طول چند سال گذشته ، این مسئله برای PLK نسبتاً کم اهمیت بوده است ، تا جایی که هر کلمه او زیر ذره بین قرار گرفته است.

Prince Williams / مشارکت کننده / گتی ایماژ

اما آیا می توانید توده های مردم را که ما در HNHH شامل آن هستیم ، به خاطر دار زدن به گردن بیندازید؟ در مورد کلمات لوید بانک؟ در دورانی که شاهد رشد مجدد رپ غزل آلود و ناخوشایند در امتداد “جهنم جهنم” بود ، همکاری اخیر بنکس با Conway The Machine ، Havoc و Flee Lord ، از برخی موسیقی های جدید PLK بسیار استقبال خواهد شد. و در حالی که او واقعاً در حال طعنه زدن به یک تجدید حیات بود ، زیرا قبلاً به انتشار آینده پروژه بازگشت اشاره کرده بود ، بنکس با اطمینان می گوید مهارت های او مثل همیشه تیز است. به حدی که او مثبت است که می تواند اکثر همسالان خود را رپ کند ، همانطور که یک پست اخیر توییتر نشان می دهد.

پس از اینکه یکی از طرفداران اعلام کرد که بانکها از نود درصد بازی رپ برتر هستند ، پانچ لاین از طریق تنظیم اعداد متناسب با ارزیابی خود بهتر عمل کرد. او “99٪” را تصحیح می کند ، روحیه رقابت پذیری خود را زنده و خوب می کند. و گرچه او از تقسیم یک درصدی که ممکن است فرصتی داشته باشد کوتاهی می کند ، اما شاید عادت های شنیداری اخیر وی جواب این سوال را داشته باشد. هنگامی که از او درمورد اینکه چه چیزی به چرخش در آمده است ، س askedال می شود ، بنی بن قصاب ، ناس ، شف جی و خواب آلود هالو را جدا می کند.

توییت های اخیر وی را در زیر ببینید ، و حتماً مراقب اخبار بیشتر باشید. با ظهور لوید بانک. آیا فکر می کنید نوار جدید PLK تسلط او در بازی رپ را بیشتر تقویت کند؟ به شرطی که حتی نیاز به جامد می شود برای شروع با.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>