با نامزدی گرمی برای پایان سال با یکی از بهترین آلبوم های هیپ هاپ سال ، فردی گیبس با تمام نگاه ها به سال 2021 وارد می شود. بنابراین ، اگر اصلاً استوری اینستاگرام او را تماشا کرده اید ، باید بدانید که تقریباً برای هر کسی از جمله افسانه هایی که راه را هموار می کنند ، فضای دلسوزی کمی وجود دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=n1-HzqyBa9Q

LL Cool J یکی از اهداف آشنا در داستان اینستاگرام گیبس است اما سرانجام آخرین الگوی رفتاری گری ، خواننده رپ ایندیانا توجه افسانه رپ را به خود جلب کرد. روز شنبه ، خواننده رپ LL Cool J را به دلیل ظاهرا آرایش تلویزیونی شعله ور کرد. “او گفت ،” آه فام ، این n ** ga آرایش کرد. ” “قطعش کن ، مرد. فقط در مورد گپ رپ صحبت کن ، بعد از اینکه” نژادپرست تصادفی “را انجام دادی ، در مورد گه سیاه صحبت نکن. شما آرایش کردید ، n *** a. “

تفسیر گیبس بار دیگر ویروسی شد و LL Cool J خبر آن را گرفت. اگرچه او شخص خاصی را برچسب گذاری نکرد ، اما کاملاً واضح بود که او در ساعات پایانی صبح توییت می کند که “من الان همه کارهایی را که در توان دارم انجام می دهم تا به خانه نروم” ، در مورد او صحبت می کرد با تعداد زیادی ایموجی خنده.

گیبس بعداً تصویری از این توییت را در استوری اینستاگرام خود قرار داد و نوشت: “I love U too LL.” در زیر پاسخ فردی گیبس را بررسی کنید.