لیزو نمی خواهد به عنوان یک فعال شناخته شود زیرا او “چاق و سیاه” است

چند روز پیش ، نتفلیکس به عنوان مهمان بعدی من به دیوید لترمن نیازی به معرفی ندارد و در حال حاضر مورد علاقه مشترکان قرار گرفته است. مجری برنامه گفتگوی نشان می دهد اواخر شب با بسیاری از دوستان مشهور خود مانند دیو چاپل ، کیم کارداشیان ، رابرت داونی جونیور و لیزو برای اولین مصاحبه ها نشسته است و بحث های عمیق گفتگوهای بسیاری را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است. . لیزو در فرهنگ امروز از آنجایی که به پذیرش بدن ، مثبت بودن بدن و حمایت از Black Lives Matter مربوط است ، پیشرو بوده است ، اما خواننده برنده جایزه به دلیل ظاهری که دارد دوست ندارد به عنوان یک فعال شناخته شود.

لیزو ، وضعیت بدنی ، دیوید لترمن ، مهمان بعدی من نیازی به معرفی ندارد ، Netflix ، رأی دادن ،
کوین وینتر / کارکنان / گتی ایماژ

لیزو – که فقط یک دام تشنگی دیگر را به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت ، این بار با موهای قرمز برای جشن هالووین – به لترمن گفت که ترجیح می دهد به خاطر عقلش قدردانی شود. وی گفت: “من از اینكه فعال باشم فقط به این دلیل كه چاق و سیاه هستم بیمار هستم. “من می خواهم یک فعال باشم چون باهوش هستم ، به مسائل اهمیت می دهم ، زیرا موسیقی من خوب است ، زیرا می خواهم به دنیا کمک کنم.” زن سیاه پوست بزرگ “(سخنان وی) برای پوشش مجله Vogue ، بسیاری از مردم به دنبال او هستند تا صدای نسلی از جوانان باشد که به دلیل اندازه خود به حاشیه رانده شده اند. با این حال ، به نظر می رسد لیزو امیدوار است که توده ها بتوانند فراتر از نمای خارجی او را ببینند. اتمام قرمز جدید خود “انجام است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>