یک سال و نیم طوفانی برای لیزو گذشته است زیرا خواننده منجنیق شده و به ستاره تبدیل شده است. او یک تور ملی آغاز کرده است ، در مراحل آرزو اجرا می کند ، در رده های برتر جدول قرار دارد و در مسابقات گرمی ، جوایز موسیقی بیلبورد ، جوایز موسیقی iHeart ، جوایز تصویر NAACP و جوایز موسیقی Soul Train جایزه های خانگی را از آن خود می کند. او در حال حاضر یکی از هنرمندان پرطرفدار در صنعت است و در حالی که دنیا را در دستان خود دارد ، لیزو اینجاست تا چند فکر در مورد عدم تحقق پول و شهرت به اشتراک بگذارد.

Lizzo، Fame، Money، TikTok، Crying، Shadow Work
Rich Fury / Staff / گتی ایماژ

وی در یک فیلم احساسی TikTok گفت: “شهرت فقط یک ذره بین بر روی sh * t قرار می دهد.” “اگر این sh * t به صورت f * ck باشد ، شما فقط می خواهید f * cked sh * t را بزرگتر کنید که حتی معتبر به نظر نرسد یا حتی مثل اینکه قرار است چنین احساسی داشته باشید این حتی بیشتر شما را افزایش می دهد زیرا احساس ناسپاسی بسیار خوبی دارید. “

وی ادامه داد: “بنابراین ، من فقط اکنون به همه می گویم ، هرکسی که مشکلات داخلی داشته باشد یا مانند هر نوع مشکل خودی که برای حل آنها نیاز است ، اکنون کار کند.” “زیرا پول ، شهرت یا موفقیت یا حتی پیرتر شدن واقعاً این مشکل را برطرف نمی کند.” در ادامه لیزو شنوندگان خود را به “انجام کارهای درونی” تشویق کرد زیرا “هر کجا باشید ، همیشه شما را مانند شبح آزار می دهد.”

خواننده با بیان اینکه این کار برای او دشوار است اما ارزشش را دارد بسته شد. پست احساسی لیزو را در زیر مشاهده کنید.

lizzo

â ؟؟ ¬ صدای اصلی – lizzo