LisaRaye McCoy پس از اینکه گفت هالی بری نمی داند در اتاق خواب چه کاری انجام می دهد ، با توضیح درباره نظرات خود بازگشته است. در حالی که در کوکتل با کوئینز، از لیزا رای در مورد بازی جنسی هاله سال شد و پاسخ داد که شنیده بود این بازیگر برنده اسکار خوب نیست. وقتی مردم LisaRaye را برای انتشار شایعات ، خصوصاً بعد از آن ، می کشیدند ، با پاسخ ها روشن شد کوکتل با کوئینز اخیراً هیتماکا را به خاطر صحبت درباره سو alleged استفاده های جنسی اش با افراد مشهور محکوم کرد.

LisaRaye McCoy، Halle Berry، Cocktails With Queens، Sex، Fox Soul
فردریک ام براون / استرینگر / گتی ایماژ

لیزا رای گفت: “آنها این هفته الاغ مرا پاره كردند و در مورد صحبت كردن در مورد من گفتم كه شخص او آشغال است.” “و من مانند” کجا این حرف را زدم؟ ” می دونی منظور من چیه؟ من نمی دونم چون همجنسگرا نیستم و دوجنس هم نیستم اما این باعث مزاحمت من شد چون هاله زیباست. من با هاله مشکلی ندارم. من عاشق هاله هستم موانع پیش روی همه ما است ، منظور من را می دانید. بنابراین ، این کاملاً منع است. “

لیزا رای ادامه داد: “با این حال ، من کاملاً آن را شنیدم.” “یاد میارم وقتی توپ هیولا صحنه عشق او بود و آنها سعی می کردند بگویند که او چگونه در رختخواب است. و اینطور بود ، نه ، بچه های فیلم بودند ، شما در مورد چه چیزی صحبت می کنید؟ سپس آنها با کل وسلی اسنایپ بیرون آمدند و اینکه چه کسی به گوش او برخورد کرد و او روابط خوبی نداشت و من مثل “بچه ، همه ما با کسی بوده ایم که اکنون با او نیستیم ، sh * t. “”

به کلیپ زیر گوش دهید.