اگر از طرفداران شیرهای دیترویت هستید ، مدت طولانی است که درد می کشید. این تیم طی چند دهه گذشته در فصل بعد هیچ کاری انجام نداده است و به نظر نمی رسد که به این زودی ها کار قابل توجهی انجام دهند. چند سال پیش ، تیم تحت موفقیت جیم کالدول شاهد موفقیت هایی بود ، اگرچه آنها به طرز تکان دهنده ای تصمیم به اخراج او گرفتند و در عوض ، مت پاتریشیا را به جای او قرار دادند. خوب ، این برای شیرها خیلی خوب نتیجه نگرفت زیرا پاتریشیا یک فاجعه بوده است.

با رکورد 13-29-1 ، هواداران منتظر گرفتن تبر توسط پاتریشیا بودند و امروز سرانجام طبق گفته آدام شفر از ESPN این اتفاق افتاد. در حقیقت ، تیم همچنین جنرال موتورز باب کوین خود را که مسئول چندین انتخاب پرسنل پرسنل در طول سالها بوده است ، اخراج کرد.

این تصمیم بعد از باخت روز شکرگذاری مقابل هوستون تگزاسی ها است که با رکورد 2-7 به آن بازی آمد. واضح است که این آخرین بازی پاتریشیا بود که از اولین فصل حضورش در این تیم دشمن هواداران شیرها بوده است.

با حرکت رو به جلو ، شیرها سرمربیگری خود را آغاز می کنند که امیدوارم نتایج بهتری نسبت به سه سالی که تحت آن بوده اند ، به دست آورد.

آن را برای آخرین بروزرسانی های جهان NFL در HNHH قفل نگه دارید.