سال 2020 یک سال عظیم در دنیای TikTok بوده است. با این حال ، فکر می کنید برخی از بزرگترین ستاره های TikTok از عشق به موسیقی رپ استقبال می کنند اما به نظر نمی رسد این مورد در مورد Bryce Hall و Addison Rae باشد. ظاهراً ، هیچ یک از آنها فریاد Lil Yachty را که با صدای “Ra-E” در “E-ER” DJ Scheme فریاد می زد ، زیاد تحسین نکردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=orMcH7yi3vc

او آهنگ را رپ می کند: “من می خواهم آدیسون ری پزشک من شود و افراد خصوصی من را بررسی کند / او را مانند خلبان در دامن و روسری قرار ده”

بعد از اینکه دعوت نامه ای را برای درخواست آهنگ منتشر کرد ، برایس هال کاملاً طرفدار Yachty نبود که او را به خط راهنمایی کند. او با تصویری از خودش و دوست دخترش آدیسون ری شلیک کرد. با این حال ، به نظر نمی رسید که Yachty بیش از حد به او اهمیت می دهد ، و پاسخ می دهد ، “Lol n *** a من پسر بچه عوضی نمی خواهم.”

و گرچه این ممکن است درست باشد ، اما او یا کسی که در تیم وی یا DJ Scheme است ، ظاهراً به هال رفته است تا این دو را در موزیک ویدیوی “E-ER” جلب کند. هال درخواست را متوقف كرد اما سپس تصمیم گرفت كه تصویری از متن را بیرون بكشد انگار كه رابطه وی به پیروزی در این گفتمان آنلاین بستگی دارد. Yachty مجبور بود به هال یادآوری کند که فقط چند خط در یک بیت رپ بود که چند ماه پیش ضبط کرد.

وی نوشت: “کودک را گوش کن … اگر زندگی من به آن بستگی داشت ، من تو را در فیلم خود ندارم.” “آهنگ من هم نیست … همچنین 4 ماه پیش این آیه را انجام دادم. آرام باش عزیزم. اینقدر عمیق نیست. برو چند عکس بدون پیراهن بگیر.”

با این وجود برایس هال می خواست در Yachty به خاطر ارسال عکس بدون پیراهن چند ماه قبل سرگرم کند. انصافاً ، Yachty از یک رژیم کاملاً لاک پشت نینجائی برخورد کرد که از نظر فنی به ورزشگاه ضربه زد ، آیا برایس هال مقصر نیست که بدن را شرم کند؟

تبادل زیر را بررسی کنید.