DJ Scheme به تازگی پروژه جدید خود را منتشر کرده است ، خانواده که شامل مواردی از تقریباً همه و هر کسی است که مرتبط با دوران رپ Soundcloud به علاوه موارد دیگر است. Lil Yachty دو بار در لیست پیگیری حضور دارد اما این آیه او در “E-ER” با Ski Mask The Slump God است که باعث اختلاف بین او و بریس هال ستاره TikTok شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=orMcH7yi3vc

او آهنگ را رپ می کند: “من می خواهم آدیسون ری دکتر من شود و افراد خصوصی من را بررسی کند / او را مانند خلبان در دامن و روسری قرار ده.” اگرچه طرفداران Rae خشمگین بودند ، اما Yachty با ترول کردن دوست پسر خود ، برایس هال ، که صبح جمعه از طرفداران خود پرسید که چه چیزی باید گوش دهد ، همچنان گلدان را به هم زد. Yachty او را به مهر زمان “E-ER” هدایت کرد ، جایی که او نوار را رپ می کند.

برایس این توییت را با تصویری از خودش و دوست دخترش که به نظر می رسد دنج است نقل کرد اما Yachty به او یادآوری کرد که این فقط یک رپ است. Yachty با کف دست گفت: “Lol n *** a من پسر پسر عوضی نمی خواهم”.

و گرچه ممکن است پاسخ از نظر لحنی تهاجمی باشد ، بعداً Yachty ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن صریحاً اظهار داشت که می خواهد “بدون دود TikTok”.

“برایس ، پسر ما. عضو باند TikTok ما. نگاه کن ، عزیزم. لطفاً با اسلحه TikTok مرا شلیک نکن. ما نمی خواهیم که TikTok با دوست دختر TikTok سیگار نکشد. من فقط یک رپ TikTok هستم ، برادر. و من یک آهنگ TikTok را با یک بیت TikTok ساختم. ” وی افزود: “گولهای TikTok خود را تحویل نگیرید. ما هیچ كدام از آنها را نمی خواهیم.”

در بحبوحه این اتفاق ، دی جی طرح نیز با سرگرمی همراه شد و به هال نوشت که می خواهد Rae را برای یک فیلم ویدئویی رزرو کند.

مصاحبه اخیر ما با DJ Scheme را بخوانید ، “DJ Scheme Is All About FAMILY: Producer Talks XXXTentacion، Juice WRLD & Making Generational Wealth.”