ما در ضخیم زمستان هستیم که به معنای این است که Cuffing فصل پیش روی ماست. بسیاری از هنرمندان آمده اند تا در این فصل تعطیلات دیگران را به نمایش بگذارند ، از جمله رومئو میلر که اخیراً فاش کرد عاشقانه عاشقانه ای با درو سنگستر است. به نظر می رسد که Lil Yachty یک خانم جدید دختر نیز دارد ، زیرا دید که خواننده رپ کنترل کیفیت اخیراً تصویری را بارگذاری کرده است که نشان می دهد او با یک طراح لباس به نام سلنگی نزدیک شده است.

Lil Yachty ، یونگ میامی ، سلانگی ، زمستان ، تعطیلات
اینستاگرام

“این ussssss” ، “لیل Yachty در شرح تصویر خود و سلانگی در حال گرفتن سلفی حمام نوشت:” این جفت ها از نوک خز و لباس زمستانی تا سر انگشت بسته شده اند و نگاهی گذرا به اینستاگرام سلنگی نشان می دهد که این جفت چه جاهایی را تجربه کرده اند. او مجموعه ای از تصاویر را به اشتراک گذاشت که حاکی از لذت بردن از تعطیلات لوکس در یک مکان خصوصی بالا در کوههای پوشیده از برف است. سلنگی حتی وقتی در جکوزی قرار می گرفت عکس های کت و شلوار حمام را انداخت و ضبط می کرد.

Yachty یا Selangie جزئیات مربوط به شایعه عاشقانه خود را ارائه ندادند ، اما آنها از یکی از دوستان نزدیک Yachty حمایت کردند. یونگ میامی ، ستاره سیتی دختران ، جایی که دو ایموجی چشم قلب را رها کرد ، نمی تواند در اظهارات Yachty اسلاید کند. در زیر چند پست از سلنگی را بررسی کنید.